مگ بلاگ

در اینجا نحوه نصب آن آمده است

در اینجا نحوه نصب آن آمده است

نصب به روز رسانی ویندوز 11 2023 روی رایانه ویندوز 11 شما یک فرآیند بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی Settings کلیک کنید، سپس بر روی “Windows Update” کلیک کنید و سپس روی گزینه “Check for updates” کلیک کنید. سپس رایانه هرگونه به روز رسانی موجود را بررسی می کند. اگر سیستم شما واجد شرایط این به روز رسانی باشد، گزینه ای برای دانلود و نصب آپدیت مشاهده خواهید کرد. پس از دانلود به‌روزرسانی، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا فرآیند به‌روزرسانی تکمیل شود.

مایکروسافت همچنین ویدیویی را در مورد نحوه نصب به‌روزرسانی 23H2 منتشر کرده است.

اگر حتی پس از کلیک روی گزینه «بررسی به‌روزرسانی‌ها» گزینه به‌روزرسانی را نمی‌بینید، احتمال زیادی وجود دارد که مایکروسافت به دلیل ناسازگاری برنامه، به‌روزرسانی را از شما دریغ کرده باشد. در پست وبلاگی که به‌روزرسانی 23H2 ویندوز 11 را اعلام می‌کند، مایکروسافت به طور خاص در مورد برنامه‌هایی که ممکن است باعث این مشکل شوند صحبتی نمی‌کند، اما اضافه می‌کند که ممکن است تا زمانی که مشکل ناسازگاری برنامه‌ها حل نشود، به‌روزرسانی برای چنین سیستم‌هایی صادر نشود.

مایکروسافت همچنین اشاره کرده است که در حال کار بر روی گزینه به‌روزرسانی خودکار است که احتمالاً در ماه‌های آینده عرضه خواهد شد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید