مگ بلاگ

در اینجا هزینه آنها چقدر است

در اینجا هزینه آنها چقدر است

اگر کاربر دائمی فیس بوک و اینستاگرام هستید، مطمئناً اخیراً متوجه افزایش حضور تبلیغات و سایر محتوای غیر تولید شده توسط کاربر در فیدهای خود شده اید. در حالی که قابل درک است که متا در هر مرحله به دنبال به حداکثر رساندن درآمد خود است، این تغییرات یک اختلال ناخواسته در تجربه کاربر بوده است.

کاربران در اروپا اکنون می توانند با پرداخت هزینه از تجربه ای بدون آگهی در پلتفرم های متا لذت ببرند. در یک بیانیه مطبوعاتی، متا یک طرح بدون آگهی مبتنی بر اشتراک را برای کاربران اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس اعلام کرد. این طرح بدون آگهی بسته به نقطه خرید، 9.99 یورو در ماه در وب و 12.99 یورو در ماه در IOS یا Android هزینه خواهد داشت. اگر طرح را قبل از 1 مارس 2024 خریداری کنید، تمام حساب‌های پیوند شده در مرکز حساب‌های شما را پوشش می‌دهد، اما پس از آن، باید 6 یورو در ماه در وب و 8 یورو در ماه در iOS یا Android پرداخت کنید. هر حساب اضافی که می خواهید پوشش داده شود.

مشترکین از به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با تبلیغ‌کنندگان محافظت می‌شوند و این طرح پرداختی در پاسخ به قوانین اروپایی در حال تحول موسوم به مقررات حفاظت از داده‌های عمومی (GDPR) اجرا شد.

در بیانیه فیس بوک آمده است: «این گزینه برای مردم برای خرید اشتراک بدون تبلیغات، الزامات تنظیم‌کننده‌های اروپایی را متعادل می‌کند و در عین حال به کاربران اجازه می‌دهد تا به خدمات رسانی به همه افراد در اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس ادامه دهند». “اگر انتخاب کنید که به استفاده از محصولات ما به صورت رایگان ادامه دهید، تجربه شما ثابت خواهد ماند.”

قانون اروپا نیز بر برنامه های متا برای Threads تأثیر گذاشت

این اولین بار نیست که برنامه های متا تحت تأثیر قوانین اروپا قرار می گیرد. این شرکت مجبور شد راه اندازی Threads در اتحادیه اروپا را به تعویق بیندازد تا از قانون بازارهای دیجیتال پیروی کند، مجموعه ای از قوانین که حدود یک سال پیش برای محافظت از مصرف کنندگان اتحادیه اروپا در برابر شرکت های انحصاری تصویب شد.

هیچ نشانه ای از فیس بوک مبنی بر ارائه یک طرح بدون تبلیغات در ایالات متحده وجود نداشت، و با توجه به سابقه مشکل فیس بوک در مورد حفظ حریم خصوصی و اتکای فزاینده آن به تبلیغات، بعید است که کاربران دولتی فیس بوک و اینستاگرام به زودی از فرصت مشابه اروپایی برخوردار شوند. مشتریان اکنون در دسترس آنها هستند.

این تنها یکی از راه هایی است که بازارهای اروپایی و آمریکایی در سطح حمایت از مصرف کننده متفاوت هستند. 19 کشور در اتحادیه اروپا استفاده از ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی (GMOs) را در کشاورزی ممنوع کردند و اتحادیه اروپا به طور کلی در ماه مارس به ممنوعیت فروش خودروهای گازسوز از سال 2035 رای داد، که برابر با جدول زمانی است که در حال حاضر توسط هفت کشور برگزار می شود. ایالات متحده.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید