مگ بلاگ

در اینجا چیزی است که آنها به شما می دهند

در اینجا چیزی است که آنها به شما می دهند

مطابق با صفحه ثبت نام، اکنون سه سطح اشتراک X وجود دارد: Basic (3 دلار در ماه یا 32 دلار در سال)، Premium (8 دلار در ماه یا 84 دلار در سال) و Premium+ (16 دلار در ماه یا 168 دلار در سال). در اینجا نحوه تجزیه ویژگی ها آمده است:

X Basic رستاخیز آبی اصلی توییتر به اضافه برخی ویژگی های جدیدتر است. این شامل امکان ویرایش پست‌های شما و انتشار پست‌های بیش از 280 کاراکتر، گزینه لغو پست، ارسال ویدئوهای طولانی‌تر، میانبر “مقالات برتر”، حالت خواننده برای رشته‌ها، پخش ویدئو در پس‌زمینه، مشاهده آفلاین ویدئو، “تقویت پاسخ کوچک” است. احراز هویت دو مرحله ای پیامکی (که امنیت کمتری نسبت به گزینه مبتنی بر برنامه احراز هویت که قبلاً به کاربران رایگان ارائه شده است)، پیام های مستقیم رمزگذاری شده (اما فقط با سایر کاربران پولی) و ویژگی های مختلف سفارشی سازی، از جمله برجسته کردن بهترین پست ها در نمایه شما و پنهان کردن لایک ها و اشتراک های خود.

Premium همه چیز را از Basic به شما می دهد، اما همچنین میزان تبلیغاتی را که در فیدهای “برای شما” و “دنبال کردن” می بینید به نصف کاهش می دهد، “تقویت پاسخ بزرگتر” را به شما می دهد، قفل Creator Hub را باز می کند که به اشتراک درآمد و اشتراک در صفحه اجازه می دهد، و علامت تیک آبی و نشان تأیید شناسه را اضافه می کند (البته اگر شناسه خود را برای دومی تأیید کنید) و همچنین امکان پنهان کردن تیک آبی گفته شده را اضافه می کند. تأیید شناسه همچنین شامل «پشتیبانی اولویت‌دار از سرویس‌های X» است. در نهایت، Premium+ همه چیز را در Premium به شما می‌دهد، اما همه تبلیغات را نیز حذف می‌کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید