مگ بلاگ

در اینجا کسانی هستند که ما بیشتر از همه منتظر آنها هستیم

در اینجا کسانی هستند که ما بیشتر از همه منتظر آنها هستیم

برای پرداختن به فیل در اتاق، بازی ممکن است منطقه ای باشد که در آن Apple Vision Pro در مقایسه با دستگاه های VR مشابه کمی کوتاه است. انتظار عناوین کاملاً همه جانبه مانند “Boneworks”، “Half Life: Alyx” یا “The Walking Dead: Saints and Sinners” را روی هدست نداشته باشید.

در دفاع از اپل، هرگز به عنوان یک هدست متمرکز بر بازی به بازار عرضه نشد. خود اپل نیز هرگز واقعاً یک شرکت متمرکز بر بازی نبوده است. برای سال‌ها، خوشحال بود که رایانه‌های شخصی مکانی برای بازی‌های دسکتاپ باشند، در حالی که عمدتاً بر بهره‌وری و قابلیت استفاده تمرکز داشت.

Vision Pro دارای بازی های موجود است – در واقع بیش از 250 بازی – و بسیاری از آنها را می توان از طریق Apple Arcade در دسترس قرار داد. بیشتر آنها عناوین «صفحه تخت» هستند که می توانید با یک کنترلر مجازی یا فیزیکی بازی کنید. با این حال، برخی مانند «Fruit Ninja» و «Blackbox» به کاربران اجازه می‌دهند بازی‌هایی را در واقعیت افزوده انجام دهند.

همچنین می‌توانید به مواردی مانند Steam وصل شوید و عناوین را به هدست پخش کنید، اگرچه از نظر ظاهری، عناوین مورد بحث به‌طور مشابه تلاش‌هایی با صفحه نمایش مسطح مانند Baldur’s Gate 3 هستند، نه عناوینی از کتابخانه وسیع محتوای VR خود Steam. .

امتیاز شما به این نوشته چند است؟