مگ بلاگ

دلیل بازگشت بزرگ دوربین های فیلم قدیمی

دلیل بازگشت بزرگ دوربین های فیلم قدیمی

اگر عکس‌های گرفته‌شده با دوربین فیلم‌برداری را با عکس‌های گرفته شده با دوربین دیجیتال مقایسه کنید، دوربین دیجیتال تقریباً همیشه وضوح و وفاداری بالاتری به شما می‌دهد. به هر حال، دوربین‌های دیجیتال دارای تنظیمات خودکار، فیلترها، شاترها و همه چیزهای دیگر هستند که لحظه به لحظه عکس‌هایشان را تکمیل می‌کنند. در همین حال، یک دوربین فیلمبرداری فقط دستان شما را هدایت می کند و شاید یک تایمر.

با این حال، وفاداری بالاتر همیشه باعث ایجاد یک عکس بهتر نمی شود. مطمئناً آموزنده‌تر است، اما چیزی جادویی در مورد یک عکس فیلم با عیوب طبیعی وجود دارد. دانه گرم، نور غیرمعمول، ایرادات جزئی – همه آنها از نظر فنی نقص دارند، اما این واقعیت که همه آنها وجود دارند به شما کمک می کند تا به شما یادآوری کنیم که عکس توسط یک انسان گرفته شده است، نه یک کره چشم کامپیوتری فانتزی.

بعلاوه، استفاده از دوربین فیلمبرداری، اندازه گیری سالمی از استعداد واقعی عکاس شاتر را فراهم می کند. اگر همچنان بتوانید آن عکس با وفاداری بالا را بدون هیچ گونه کمک دیجیتالی ثبت کنید، پس این استعداد واقعی است که شایسته شناسایی است.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش