مگ بلاگ

دوج و جیپ پلتفرم جدیدی را معرفی می‌کنند که قدرت هلکت را در قالب خودروهای الکتریکی به ارمغان می‌آورد

دوج و جیپ پلتفرم جدیدی را معرفی می‌کنند که قدرت هلکت را در قالب خودروهای الکتریکی به ارمغان می‌آورد

در مورد شارژ و پایان باتری، Stellantis می گوید که از یک باتری 118 کیلووات ساعتی و شارژ 4.5 کیلووات ساعت در دقیقه پشتیبانی می کند، به این معنی که ممکن است کمتر از نیم ساعت طول بکشد تا بیشتر شارژ بزرگترین باتری روی پلت فرم را دوباره پر کند. پلتفرم STLA Large همچنین از پیشرانه‌های هیبریدی بنزینی و تنظیمات چرخ‌های جلو، چهار چرخ یا چرخ‌های عقب پشتیبانی می‌کند.

برای قدرت، یک پلت فرم بزرگ EV که از یک توقف کامل تا سرعت بزرگراه در حدود دو ثانیه شتاب می‌گیرد، بی‌معنی است و چنین اعدادی را فقط تسلا مدل S Plaid، Lucid Air Sapphire و البته Challenger SRT Demon 170 خود دوج مشاهده می‌کنند. باید دل هر طرفدار ماشین عضلانی را که دوج برای عملکرد و قدرت هلکت مانند با اولین خودروی برقی خود به کار می گیرد، گرم کند.

اگر فکر می‌کردید خودروهای برقی مانند GMC Hummer یا چهار موتوره Rivian R1S مضحک هستند، ما هنوز نخواهیم دید که دوج، سازنده نسخه‌ای با قدرت بیش از 700 اسب بخار از دورانگو، چه چیزی در راه است. Stellantis می‌گوید: «به طور کلی، پلتفرم STLA Large پتانسیل حمل قدرت فوق‌العاده‌ای را دارد که عملکرد بهتری از هر یک از هلکت‌های V-8 موجود دارد.» این کاملاً بیانیه است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید