مگ بلاگ

دوربین جدید بدون آینه A9 III سونی به اندازه کافی سریع است دوربین گوشی هوشمند شما نمی تواند با آن رقابت کند

دوربین جدید بدون آینه A9 III سونی به اندازه کافی سریع است دوربین گوشی هوشمند شما نمی تواند با آن رقابت کند

با قیمت اولیه 5999 دلار، نمی توان انکار کرد که Sony A9 III کاملاً برای حرفه ای های واقعی در نظر گرفته شده است. برای فیلمبرداران حرفه ای، این دوربین ویژگی های زیادی را ارائه می دهد، از جمله S-Cinetone – یک ویژگی انحصاری سونی که دستیابی به ظاهر سینمایی را بدون نیاز به پس پردازش برای ویرایشگران ساده تر می کند – پشتیبانی از S-Log3 و همچنین برنامه «مانیتور و کنترل» سونی. برای عکاسان، این دوربین از جدیدترین الگوریتم‌های فوکوس خودکار سونی پشتیبانی می‌کند و نوید عملکرد خوب را حتی در سطوح نوری به اندازه EV-5 در حالت AF-S می‌دهد.

Alpha 9 III دارای یک نمایشگر LCD بزرگ با قابلیت لمسی است که از گزینه های جهت گیری مختلف پشتیبانی می کند. EVF از یک Quad XGA OLED 9.44 میلیون نقطه ای استفاده می کند و به همان سطوح روشنایی Sony Alpha 7R V با بزرگنمایی تقریباً 0.90x می رسد.

ویژگی‌های جدید سونی A9 III مجهز به هوش مصنوعی شامل تشخیص بهتر تصویر و بهبود عمده در توانایی تشخیص، ردیابی و فوکوس روی چشمان سوژه انتخابی است. یکی دیگر از ویژگی های مهم اضافه شده به A9 III، عملکرد فلیکر با فرکانس بالا است که ادعا می کند مشکلاتی را که عکاسان و فیلمبرداران هنگام عکاسی تحت نور LED با آن مواجه می شوند، کاهش می دهد.

مشتریانی که علاقه مند به خرید Sony A9 III هستند خوشحال می شوند که بدانند این دوربین از 8 نوامبر 2023 با قیمت خرده فروشی پیشنهادی 5999.99 دلار برای پیش خرید آماده می شود. این شرکت فاش نکرده است که انتظار می رود اولین محموله ها چقدر زود به دست مصرف کنندگان برسد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش