مگ بلاگ

راهنمای انتخاب اولین موتور سیکلت

راهنمای انتخاب اولین موتور سیکلت

دوچرخه‌های سبک کروزر، که از نظر مهارتی قابل دسترس‌ترین هستند، در حدود دهه 1930 به وجود آمدند، اما در اوایل دهه 70، تنها چند ماه پس از موفقیت کالت، «ایزی رایدر» صفحه نقره‌ای را زیبا کرد. آن‌ها ظاهری متمایز دارند، چیزی که بسیاری آن را سنتی می‌دانند، با موقعیت سواری آرام، صندلی پایین و دسته‌های پهن. طراحی این موتورسیکلت با فاصله بسیار کم از سطح زمین، آن را به یک همراه راحت برای سواری تبدیل کرده است. بنابراین، اگر به دنبال دوچرخه سواری آرام در مسیرهای طولانی بزرگراه هستید، این یک نوع موتورسیکلت است که ارزش آن را دارد. اما در حالی که این موتورسیکلت‌ها گشتاور بسیار خوبی را به راکب ارائه می‌کنند، مانند دوچرخه‌های عمودی‌تر و اسپرت‌تر، از نظر سرعت عملکرد چندانی ندارند. به دلیل وزن و فاصله دو محور طولانی تر.

راحتی و اوقات فراغت ایده اینجاست، به همین دلیل است که آنها همیشه به خوبی با سفارشی سازی مجهز هستند. از ایجاد تغییرات اساسی مانند گیره ها و گیره های بالشتک گرفته تا نصب روکش صندلی از پوست گوسفند برای راحتی بیشتر، می توانید رزمناو خود را مطابق با ترجیحات خود شخصی سازی کنید.

اگر قصد دارید یک رزمناو را در نظر بگیرید، به خاطر داشته باشید که اگرچه مطمئناً می توانید از یک سفر جاده ای در آن لذت ببرید، این چنین نیست. بهترین گزینه ای برای سواری طولانی مدت با این حال، این نوع موتورسیکلت برای اکثر مردم، به ویژه کسانی که به استایل موتورسیکلت قدیمی و آمریکایی علاقه دارند، انتخاب خوبی است. اگر می‌خواهید بدانید که رزمناوها در جاده چه احساسی دارند، چند مدل مانند Harley-Davidson Street Bob یا سوزوکی S40 بلوار S40 را امتحان کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google