مگ بلاگ

راه آسان برای بازنشانی سرویس در تلفن اندرویدی شما اگر نقطه ای باشد

راه آسان برای بازنشانی سرویس در تلفن اندرویدی شما اگر نقطه ای باشد

اولین کاری که باید امتحان کنید وقتی گوشی اندرویدی شما شروع به انداختن نوارها کرد این است که حالت هواپیما را روشن و دوباره خاموش کنید. این به این دلیل است که یکی از دلایلی که تلفن‌ها می‌توانند شروع به توسعه سرویس‌های نقطه‌ای کنند، به غیر از قرار گرفتن در منطقه‌ای با سیگنال‌های ضعیف، این است که مودم بی‌سیم به یک نقطه اتصال غیربهینه متصل باقی می‌ماند. تغییر حالت هواپیما این اتصال را تازه می کند و تلفن به طور خودکار به قوی ترین سیگنال در مکان فعلی شما متصل می شود.

در اندروید، حالت هواپیما را می‌توان به راحتی در پانل تنظیمات سریع یافت، که می‌توانید با کشیدن انگشت از بالای صفحه به پایین برای دسترسی به سایه اعلان‌ها و سپس کشیدن دوباره به پایین، آن را پیدا کنید. در برخی از مدل‌ها، با کشیدن انگشت از بالای صفحه به پایین و دور زدن سایه اعلان، می‌توان به تنظیمات سریع دسترسی پیدا کرد.

کلید حالت هواپیما را خواهید دید که باید خاموش باشد و بنابراین خاکستری شود. روی آن ضربه بزنید تا حالت هواپیما فعال شود، 15 تا 30 ثانیه صبر کنید و سپس دوباره روی آن ضربه بزنید تا حالت هواپیما خاموش شود. پس از چند لحظه، باید ببینید که تلفن خود دوباره به شبکه متصل می شود، امیدوارم با اتصال قوی تر.

در حالی که ضامن حالت هواپیمای قابل اعتماد معمولاً مشکلات اتصال را در اندروید برطرف می کند، همیشه راه حل نیست، اما راه حل های دیگری نیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید. راه اندازی مجدد تلفن اغلب باگ های جزئی مانند مشکلات اتصال را برطرف می کند. با نگه داشتن دکمه خواب/بیداری شروع کنید. اگر منوی پاور با گزینه راه اندازی مجدد ظاهر شد، روی آن نماد ضربه بزنید. اگر منوی دیگری ظاهر شد، کلید خواب/بیداری و افزایش صدا (در دستگاه‌های Google Pixel) یا کلید خواب/بیداری و کاهش صدا (در دستگاه‌های Samsung Galaxy) را فشار دهید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید