مگ بلاگ

راه اندازی جدید M3 iMac ممکن است چند روز دیگر باشد

راه اندازی جدید M3 iMac ممکن است چند روز دیگر باشد

با توجه به تمایل اپل برای ادامه دادن به زبان طراحی یکسان برای چندین نسل، به‌روزرسانی iMac به احتمال زیاد شبیه نسخه مجهز به M1 آن است که در سال 2021 عرضه شد. تا کنون، شایعات از سمت زنجیره تامین نیز علیرغم تفاوت در جدول زمانی راه اندازی برای به روز رسانی iMac، به ارتقای نسبتاً متوسطی اشاره کرده اند.

به نظر می رسد برنامه های جدید iMac Pro نیز هنوز زنده هستند. ظاهراً این صفحه نمایش 32 اینچی دارد که بزرگترین نمایشگری است که اپل تا به حال روی مک نصب کرده است. با این حال، نسل بعدی iMac Pro به این زودی ها وارد قفسه ها نخواهد شد. طبق گفته بلومبرگ، احتمالاً اواخر سال آینده یا اوایل سال 2025 وارد بازار خواهد شد. تا آن زمان، شایعه شده است که اپل سخت افزار مک را با صفحه نمایش OLED به جای صفحه نمایش های LCD و مینی ال ای دی که خریداران در رایانه های نسل فعلی اپل استفاده می کنند، عرضه می کند.

انتظار می‌رود که اپل در آینده، یک رویکرد ارتقای OLED مشابه را به خط تولید آی‌پد ارائه کند، که دست به دست هم می‌دهد با یک تجدید طراحی. اما اینها در بهترین حالت شایعه هستند و برنامه های رسمی ممکن است در مسیر تغییر کنند، بنابراین همه اینها را با دوز سالمی از شک و تردید در نظر بگیرید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید