مگ بلاگ

ربات جاروبرقی SwitchBot K10 Plus با وعده پشتیبانی از موضوع ورودی راه اندازی می شود

ربات جاروبرقی SwitchBot K10 Plus با وعده پشتیبانی از موضوع ورودی راه اندازی می شود

در حالی که SwitchBot K10+ بیشتر به دلیل ابعاد جمع و جور خود شناخته می شود، این محصول دارای ویژگی های زیادی است. برای شروع، از یک موتور بسیار قدرتمند استفاده می‌کند که 2500Pa مکش تولید می‌کند، به اندازه‌ای قدرتمند است که سنگین‌ترین اقلام پراکنده روی زمین را به تصویر بکشد. این محصول همچنین از قابلیت پاک کردن با استفاده از جاروبرقی‌های یکبار مصرف پشتیبانی می‌کند که می‌توان پس از اتمام قسمت جاروبرقی به دستگاه وصل کرد.

هر جاروبرقی SwitchBot K10+ دارای ایستگاه پایه مخصوص به خود است که به عنوان درگاه شارژ و واحد جمع‌آوری زباله عمل می‌کند. پس از هر جلسه تمیز کردن، K10+ به طور خودکار به ایستگاه اصلی خود باز می گردد و فرآیند شارژ را آغاز می کند. همین ایستگاه پایه شامل یک سطل زباله 4 لیتری است که زباله های جمع آوری شده را جمع آوری می کند و می تواند تا 70 روز آن را ذخیره کند.

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به قابلیت ذخیره تا 10 نقشه مختلف در حافظه آن، تشخیص فرش، 4 سطح مکش، پشتیبانی تمیز کردن برنامه ریزی شده و تشخیص فرش اشاره کرد. علاوه بر پشتیبانی وعده داده شده از Matter، SwitchBot K10+ در حال حاضر با Amazon Alexa و Google Assistant کار می کند.

SwitchBot K10+ در حال حاضر در ایالات متحده به فروش می رسد، جایی که قیمت راه اندازی آن 499.99 دلار است. با این حال، این محصول در حال حاضر با قیمت 399.99 دلار به عنوان بخشی از یک پیشنهاد راه اندازی محدود در وب سایت Switchbot یا در آمازون در دسترس است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید