مگ بلاگ

رتبه بندی 5 تا از بهترین سه پایه ها برای گوشی اندرویدی شما

رتبه بندی 5 تا از بهترین سه پایه ها برای گوشی اندرویدی شما

اگر به همه چیز علاقه مند هستید، کیت Vlogging Mobile GorillaPod راهی آسان برای خرید همه چیزهایی است که برای ایجاد محتوای با نور خوب نیاز دارید، با صداهای با کیفیت بالا و عکس های سطح حرفه ای. این به طور ویژه برای استفاده با تلفن های هوشمند طراحی شده است، بنابراین با یک گیره جهانی برای سه پایه کلاسیک GorillaPod با پایه انعطاف پذیر ارائه می شود.

این گیره هم از فیلمبرداری افقی و هم به صورت عمودی پشتیبانی می کند، بنابراین می تواند هم محتوای با کیفیت YouTube و هم از شورت های سریع TikTok پشتیبانی کند. این سه پایه همچنین دارای دو بازوی اضافی است تا بتوانید میکروفون Wavo Mobile و چراغ LED مینی Beamo را وصل کنید. این میکروفون سبک وزن است، نیازی به باتری ندارد و دارای پوشش DeadCat برای تضمین صدای با کیفیت حتی در روزهای باد است. همچنین دارای یک پایه شوک Rycote است که حرکت را جذب می‌کند و تضمین می‌کند که قدم‌ها و سایر حرکات بر صدای شما تأثیر نمی‌گذارد.

Mini Beamo LED برای ایجاد نورپردازی جذابی طراحی شده است که با نواقص و رنگ پوست سازگار است، بنابراین شما می توانید در حال حرکت به بهترین شکل ظاهر شوید. روشنایی تا 1000 لومن قابل تنظیم است و تا 100 دقیقه در 500 لومن اجرا می شود. کیت Vlogging همچنین شامل تمام سیم‌ها و آداپتورهایی است که برای اتصال همه چیز به یکدیگر و شروع فیلم‌برداری از جعبه نیاز دارید.

اگر قبلاً چراغ و میکروفون دارید، می توانید سه پایه 3K Pro Rig را نیز جداگانه خریداری کنید. این کیت گسترده را می توان با قیمت حدود 220 دلار در آمازون خریداری کرد.