مگ بلاگ

زمستان امسال کدام را باید نصب کنید؟

زمستان امسال کدام را باید نصب کنید؟

اگر می‌خواهید قبل از شروع رفت‌وآمد صبحگاهی، اتاق خودرو خود را تا دمای مناسب گرم کنید، احتمالاً یک راه‌انداز از راه دور تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. اگر وسیله نقلیه جدیدتری دارید، به احتمال زیاد در کارخانه نصب شده است. به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید یا با نمایندگی تماس بگیرید تا بررسی کنید که آیا استارت از راه دور در ماشین خود دارید یا خیر. اگر ماشین شما مجهز به راه‌انداز از راه دور نیست و می‌خواهید یک راه‌انداز به آن اضافه شود، اگر سیستمی را در یکی از فروشگاه‌های آن‌ها یا از طریق وب‌سایت آن‌ها خریداری کنید، Best Buy شامل نصب اولیه رایگان می‌شود. بسیاری از فروشگاه‌های استریو خودرو نیز اگر می‌خواهید به صورت محلی خرید کنید، سیستم‌های راه‌انداز از راه دور نصب می‌کنند.

اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که به طور مرتب دماهای کمتر از 10 درجه فارنهایت را مشاهده می‌کنید، بخاری موتور به یک سرمایه‌گذاری بالقوه ارزشمندتر – و احتمالاً ضروری – تبدیل می‌شود.

در حالی که گرم کردن اکثر خودروهای مدرن قبل از رانندگی، حتی در سردترین هوا ضروری نیست، اما محافظت از محفظه موتور شما در برابر قرار گرفتن طولانی مدت در دمای انجماد می تواند از ایجاد ترک در شیلنگ ها، تسمه ها و مخازن پلاستیکی که مایع لباسشویی و مایع خنک کننده را نگه می دارند، جلوگیری کند.

داشتن روغن و ضد یخ نزدیک به دمای عملیاتی در هنگام استارت زدن خودرو به آن مایعات نیز کمک می کند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند و از اجزای داخلی ظریف موتور شما محافظت کنند. اگر بخاری موتور نصب کرده اید، به یاد داشته باشید قبل از شروع رانندگی آن را از برق بکشید. حتی ممکن است بخواهید برای احتیاط یک یادداشت یا یادآوری دیگر را به فرمان یا داشبورد خود وصل کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google