مگ بلاگ

ستاره های مارتین اسکورسیزی در تبلیغ Super Bowl Squarespace با الهام از فیلم های بیگانه دهه 1950

ستاره های مارتین اسکورسیزی در تبلیغ Super Bowl Squarespace با الهام از فیلم های بیگانه دهه 1950

Squarespace دو دهه پیش راه اندازی شد و هنوز هم چشم به رشد است. سال گذشته، پلتفرم وب‌سایت‌سازی پس از بسته شدن، دارایی‌هایی را از کسب‌وکار دامنه‌های Google Alphabet به دست آورد. Squarespace با جذب یکی از – اگر نگوییم – بزرگ‌ترین نام‌های فیلم‌سازی برای کارگردانی و بازی در یک آگهی تبلیغاتی برای بزرگترین مخاطبان تلویزیونی سال، به وضوح نشان می‌دهد که قصد ندارد سرعت حرکت خود را کاهش دهد.

این شرکت همچنین در حال افزایش همکاری خود با اسکورسیزی است. علاوه بر محل «Hello Down There»، Squarespace همچنین یک ویدیوی طولانی‌تر از کارگردان و دخترش، فرانچسکا، که قبلاً TikToks ویروسی را با پدرش منتشر کرده بود، تولید کرد. در این ویدیوی «پشت صحنه»، «مارتی و فرانچسکا یک وب‌سایت می‌سازند»، اسکورسیزی به استوری‌بردهای تبلیغات علمی تخیلی خود در Squarespace می‌پردازد و به فرانچسکا می‌گوید که با پروژه دست و پنجه نرم می‌کند زیرا شخصیت اصلی «یک وب‌سایت است. “

دختر Gen-Z او با استفاده از Squarespace برای طراحی یک وب‌سایت – همان وب‌سایتی که بیگانگان در مکان Super Bowl از آن استفاده می‌کنند، به او کمک می‌کند. اسکورسیزی همانطور که کمال گرا است، مدام می خواهد تغییرات و تغییراتی ایجاد کند که این پلتفرم انجام آن را آسان می کند. هنگامی که آنها تمام می شوند، اسکورسیزی راضی می شود و می گوید (با اشاره به یکی از TikToks های ویروسی این جفت)، “این وب سایت سیلی می زند، بچه، اینطور نیست؟ این سیلی است یا چه؟”

آگهی بازرگانی «Hello Down There» به کارگردانی اسکورسیزی برای Squarespace در جریان Super Bowl LVIII پخش خواهد شد که از لاس وگاس یکشنبه 11 فوریه به صورت زنده پخش می شود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید