مگ بلاگ

سرانجام گوگل کار را برای جایگزینی پیکسل واچ 2 آسان‌تر کرد: در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است

سختی خرید ساعت هوشمند جایگزین با برند پیکسل به لطف گزینه جدید ایمیل در نهایت کمی آسان تر می شود. تا کنون، گوگل هیچ راهی برای تعمیر پیکسل واچ اعلام نکرده است، زیرا یک خط مشی رسمی تعمیر به سادگی برای واحدهای کرک شده وجود ندارد و جایگزینی به عنوان تنها گزینه باقی مانده است. با این حال، گذر از حلقه های خدمات به مشتریان و تضمین جایگزینی برای خریداران مضطرب آسان بوده است.

Google اکنون یک طرح رسمی “Mail in Replacement Self Service” را اعلام کرده است که می توانید از راحتی در خانه خود شروع کنید. تنها اخطار این است که راحتی فقط مختص پیکسل واچ 2 است و نه خواهر و برادر نسل اول آن. علاوه بر این، فقط Pixel Watch 2 واجد شرایط جایگزینی بیمه مراقبت ترجیحی است، که طرح ضمانت‌نامه تمدید شده Google است که خسارت تصادفی را با هزینه‌ای اسمی، ماهانه یا سالانه پرداخت می‌کند.

فرآیند جدید جایگزینی Pixel Watch 2 از چانه‌زنی با پشتیبانی مشتری و بررسی گزارش‌های خرید جلوگیری می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرمی را پر کنید، بسته به ضمانت و وضعیت پوشش بیمه حق بیمه، هزینه تعویض را بپردازید، و Pixel Watch 2 خراب شده خود را ارسال کنید. به زودی پس از دریافت دستگاه خراب توسط Google، یک جایگزین به درب منزل شما خواهد رسید. .

چگونه می توان از جایگزینی ایمیل استفاده کرد؟

برای اینکه Pixel Watch 2 آسیب دیده خود را برای جایگزینی ایمیل ارسال کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. به وب‌سایت فروشگاه Google بروید، صفحه فهرست Pixel Watch 2 را باز کنید، به پایین بروید و روی «تعمیرات» کلیک کنید.
  2. برای دسترسی به فرم و پر کردن جزئیات لازم مانند شماره IMEI ساعت هوشمند خود، Get Started را انتخاب کنید. شماره IMEI درست در جایی که بند به بدنه آلومینیومی می رسد حک می شود. از طرف دیگر، در Pixel Watch 2 خود، به تنظیمات > سیستم > درباره بروید.
  3. بعد، مشکل سخت افزاری دقیق را مشخص کنید.
  4. گزینه Mail-in را انتخاب کنید و مشخصات آدرس خود را پر کنید.
  5. در این مرحله هزینه تقریبی خرید واحد جایگزین را مشاهده خواهید کرد.
  6. می توانید بین سرویس پیک مورد نظر خود یا سرویس تدارکات خود گوگل که رایگان است یکی را انتخاب کنید.
  7. با شرایط و ضوابط موافقت کنید، از طریق تسویه‌حساب ادامه دهید و تأیید نهایی خود را برای ایمن کردن یک واحد جایگزین برای Pixel Watch 2 خود ارائه دهید.

به خاطر داشته باشید که فقط باید Pixel Watch 2 آسیب دیده خود را ارسال کنید و نه کل بسته خرده فروشی را که شامل شارژر و هر چیز دیگری است که همراه آن است. اگر دستگاه خارج از گارانتی است و طرح مراقبت ترجیحی را برای آن فعال نکرده‌اید، همچنان می‌توانید واحد جایگزینی را با قیمت تخفیف دریافت کنید. این امر در مورد واحدهایی که مستقیماً از Google و همچنین فروشندگان شخص ثالث خریداری می‌شوند اعمال می‌شود، همانطور که در این صفحه راهنما مشخص شده است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google