مگ بلاگ

سواری با موتور کامپکتوی هوندا سرگرم کننده است، اما این اسکوتر الکترونیکی تاشو بیش از یک حقه است

سواری با موتور کامپکتوی هوندا سرگرم کننده است، اما این اسکوتر الکترونیکی تاشو بیش از یک حقه است

همه به یک اسکوتر الکترونیکی نیاز ندارند، همانطور که همه نمی توانند یک خودروی برقی را برای نیازهای حمل و نقل خود بسازند. با این حال، سخت است که به Motocompacto نیفتید، حتی اگر در بازی با “Transformers” بزرگ نشده باشید. قیمت تهاجمی هوندا نیز به این امر کمک می کند: 995 دلار آن را به یک خرید فوری تبدیل نمی کند، اما آن را در برابر سایر اسکوترها و دوچرخه های الکترونیکی بسیار رقابتی می کند.

برخی از این رقبا سریع‌تر هستند، یا برد بیشتری دارند، اما هیچ‌کدام آن هوس مطلقی را که Motocompacto ارائه می‌کند، ندارند. قبل از اینکه آن را به عنوان تزیین نامربوط رد کنید، لازم به یادآوری است که تشویق هر نوع تغییر رفتاری – مانند پیاده کردن رانندگان از اتومبیل، خودروهای شاسی بلند، و کامیون‌ها و جذاب‌تر کردن وسایلی مانند حمل‌ونقل عمومی با پیوستن منسجم‌تر به نقاط – به همان اندازه است. یک چالش عاطفی به عنوان یک چالش عملی.

چیزی که بیش از همه برجسته می شود، این است که چقدر تعجب آور است که هوندا واقعاً Motocompacto را به فروش می رساند. کتاب‌های تاریخ خودرو مطمئناً از مفاهیم «حمل و نقل شخصی الکتریکی» که یک یا دو بار در نمایشگاه‌های خودرو به نمایش درآمدند، به هیپ‌ها پرداختند و سپس با تمرکز خودروسازان بر روی شاسی‌بلند یا کامیون بعدی خود، به آرامی کنار گذاشته نشدند.

حتی اگر Motocompacto به تنهایی سفرهای سبز را دوباره اختراع نکند، این واقعیت که یک محصول واقعی است – و نه کمکی به پایداری – هیجان را بسیار آسان‌تر می‌کند.