مگ بلاگ

سوبارو با تعهد به پشتیبانی از استاندارد شارژ تسلا به مهمانی NACS می پیوندد

سوبارو با تعهد به پشتیبانی از استاندارد شارژ تسلا به مهمانی NACS می پیوندد

استاندارد شارژ NACS که توسط تسلا توسعه داده شد، به عنوان رابط شارژ تسلا شناخته شد. از سال 2012 بر روی تمام خودروهای تسلا فروخته شده در آمریکای شمالی استفاده شد. در نوامبر 2022، تسلا استاندارد NACS را برای سایر خودروسازان و اپراتورهای شبکه شارژ باز کرد. استاندارد NACS در حال حاضر در حال تایید استانداردسازی توسط SAE International است و به طور موثر راه خود را برای تبدیل شدن به استاندارد شارژ مشترک برای تمام خودروهای برقی فروخته شده در ایالات متحده و بخش هایی از آمریکای شمالی باز می کند.

افرادی که اخیراً به NACS وارد شده اند، بازیکنان بزرگی مانند تویوتا، بی ام و و مرسدس بنز هستند. دیگر خودروسازان بزرگی که NACS را پذیرفته اند عبارتند از هیوندای، ولوو، نیسان، جنرال موتورز، ریوین و پولستار. تنها خودروساز بزرگی که هنوز این استاندارد را نپذیرفته است، فولکس واگن است. با این حال، طبق گزارش ها، این شرکت در حال مذاکره با تسلا برای همین موضوع است و به احتمال زیاد آنها نیز در هیئت مدیره شرکت خواهند کرد.

در مورد سوبارو، جالب است که ببینیم آیا تصمیم آن برای پذیرش NACS تأثیر مثبتی بر ثروت خودروهای الکتریکی این شرکت دارد یا خیر.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید