مگ بلاگ

شرکت تابعه جدید رانندگی خودکار فورد اهداف غیرمنتظره ای منطقی دارد

شرکت تابعه جدید رانندگی خودکار فورد اهداف غیرمنتظره ای منطقی دارد

به گفته فورد، تیم Latitude AI وظیفه توسعه «فناوری رانندگی خودکار» جدید را بر عهده خواهد داشت و کار خود را با توسعه یک سیستم کمک راننده که خودروساز آن را «بدون دست، بدون چشم» توصیف می‌کند، آغاز خواهد کرد. عملکرد سطح 3. این در نهایت نشان‌دهنده گسترش گسترده تلاش‌های خودمختار فعلی فورد است، که از قبل از پلتفرم هندزفری سطح 2 BlueCruise برخوردار است که به‌طور خاص برای رفت‌وآمدهای بزرگراهی طراحی شده است. این خودروساز خاطرنشان می کند که تیم Latitude AI همچنین روی «پیشرفت های BlueCruise» کار خواهد کرد.

به نظر می رسد هدف تلاش های اولیه Latitude AI توسعه فناوری رانندگی مستقل است که به طور خاص نمونه هایی از رانندگی را هدف قرار می دهد که ممکن است برای فرد استرس زا یا خسته کننده باشد و تجربه کلی رانندگی را لذت بخش تر کند. این شرکت ترافیک شلوغ و مسیرهای طولانی از جاده های خالی را به عنوان نمونه هایی از سناریوهای رانندگی ارائه می دهد که فناوری آن بهبود می یابد. داگ فیلد، مدیر ارشد توسعه محصول و افسر فناوری در فورد، گفت: ما فناوری رانندگی خودکار را فرصتی برای بازتعریف رابطه بین مردم و وسایل نقلیه‌شان می‌دانیم.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش