مگ بلاگ

شرکت موتور سیکلت که بیش از صد سال کار می کند

شرکت موتور سیکلت که بیش از صد سال کار می کند

حتی رکود بزرگ که تقریباً در همه کشورهای جهان در دهه 30 تجربه شد، به نظر نمی رسید توانایی رویال انفیلد برای تکامل را کاهش دهد. در سال 1932، اولین “Bullet” را در سه مدل مختلف (250، 350 و 500 سی سی) ساخت که دارای موتور شیبدار شیبدار با پیستون های تراکم بالا، سرسیلندرهای دو پورت و تعویض دنده پا بود. این دوچرخه هنوز هم امروزه ساخته می شود و یکی از بهترین رویال انفیلدهای تاریخ محسوب می شود.

همان سال بعد (1933)، مدل Z “Cycar” را که خارج از جعبه طراحی کرد، حذف شد. این دوچرخه 148 سی سی دو زمانه کاملاً محصور دارای پوشش های محافظ پا بود و مستقیماً برای مسافران عرضه می شد.

در طول جنگ جهانی دوم، این شرکت چیزی بیش از موتورسیکلت و دوچرخه برای ارتش بریتانیا تولید کرد. همچنین ژنراتورها و پیش‌بینی‌کننده‌های ضدهوایی (نسخه آنالوگ اولیه یک سیستم کنترل شلیک کامپیوتری که به هدف‌گیری اسلحه‌های ضدهوایی کمک می‌کرد) ساخت. از میان تمام موتورسیکلت‌هایی که در این زمان توسط رویال انفیلد ساخته شد، قابل تشخیص‌ترین آن WD/RE “Flying Flea” بود، یک دستگاه دو زمانه سبک وزن 126 سی‌سی که می‌توان آن را در جعبه‌های مخصوص پرتاب هوا نصب کرد و در پشت خطوط دشمن چتر نجات انداخت. توسط چتربازان انگلیسی استفاده شود.

در سال 48، اولین نمونه اولیه 350 سی سی گلوله پس از جنگ با سیستم تعلیق عقب بازو با روغن نمدار طراحی شد. سال بعد در بریتانیا (به همراه 500 Twin) تولید شد و هر دو مدل از اجزای مشابهی از جمله قاب، سیستم تعلیق بازو، چنگال جلو تلسکوپی و گیربکس استفاده کردند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید