مگ بلاگ

شناسه فولکس واگن تست های رانندگی خودکار Buzz از این ماه در ایالات متحده آغاز می شود

شناسه ورودی VW. Buzz یک بسته باتری 91 کیلووات ساعتی، تا برد 275 مایلی و یک موتور الکتریکی عقب 282 اسب بخاری خواهد داشت. علاوه بر این، فولکس واگن از شناسه دو موتوره نیز رونمایی خواهد کرد. Buzz با قدرت 320 اسب بخار و گرفتن تمام چرخ. در همین حال، کابین کاربردی و جادار این خودرو دارای درب‌های جانبی کشویی دوقلو با شیشه‌های برقی، روشنایی محیطی چند رنگ، کنترل آب و هوای خودکار، فرمان گرم‌کن و نمایشگر 12.9 اینچی اطلاعات سرگرمی است.

علاوه بر این، فهرست بلندبالایی از فن‌آوری‌های ایمنی استاندارد، از جمله کمک حفظ خطوط، هشدار خروج از خط، ترمز اضطراری خودکار و هشدار برخورد از جلو را دارد. در آینده، شناسه Buzz با دوربین‌ها، حسگرهای LiDAR و رادار مجهز می‌شود تا قابلیت‌های رانندگی خودران خود را تکمیل کند. فولکس واگن شناسه را ادعا می کند. وسایل نقلیه آزمایشی Buzz در طول مرحله آزمایش رانندگان انسانی خواهند داشت و مهندسان را قادر می سازد تا داده ها را در شرایط متغیر رانندگی جمع آوری کنند.

کاترین لومان، رئیس فولکس واگن ADMT افزود: “ما هیجان زده و آماده هستیم تا ناوگان آزمایشی و خلبان خودران خود را در آستین راه اندازی کنیم.” ما متعهد به ادامه گفتگوی باز و مشارکتی با شهر و ذینفعان مختلف آن هستیم.»

امتیاز شما به این نوشته چند است؟