مگ بلاگ

شورلت اکینوکس 2025 از فناوری درخشش برخوردار می شود، اما یک چیز بزرگ گم شده است

شورلت اکینوکس 2025 از فناوری درخشش برخوردار می شود، اما یک چیز بزرگ گم شده است

این بدان معنا نیست که Equinox 2025 فاقد ویژگی های ایمنی است. کاملا برعکس است Equinox با ترمز اضطراری خودکار استاندارد، هشدار برخورد از جلو، کمک حفظ خطوط و ترمز متقابل در عقب ارائه می شود. اما بزرگترین ویژگی ایمنی و راحتی، Super Cruise، به وضوح وجود ندارد. SlashGear اوایل این ماه SuperCruise را روی GMC Sierra 1500 Denali Ultimate مدل 2024 آزمایش کرد و متوجه شد که قطعاً ارزش این قیمت را دارد.

اکثر وسایل نقلیه ای که در حال حاضر با سوپر کروز در دسترس هستند به دو دسته تقسیم می شوند: کامیون ها یا SUV های مبتنی بر کامیون و خودروهای الکتریکی. با این حال، زمانی که جدیدترین Traverse فناوری را در سال 2024 دریافت کرد، این تغییر می‌کند. یا Chevy فکر نمی‌کرد که مشتریان Equinox پول اضافی را برای Super Cruise بپردازند، یا اینکه در حال آماده‌سازی است، و Chevy هنوز آن را اعلام نکرده است. همانطور که Equinox 2025 مجهز به نظر می رسد، هنوز هیچ تریم لوکسی مانند تریم پریمیر مدل قبلی وجود ندارد. با این حال، قبل از اعلام رسمی Chevy، تنها می توان حدس زد که این خودروساز به چه چیزی فکر می کند.

Chevy هنوز ساختار قیمت گذاری را برای Equinox 2025 اعلام نکرده است، اما در سال جاری در دسترس خواهد بود. البته طرفداران Chevy همچنان منتظر اطلاعات بیشتر در مورد Equinox الکتریکی هستند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google