مگ بلاگ

شورلت بلیزر EV First Drive 2024: عادی سازی برق

شورولت بلیزر EV اولین خودروی سواری جنرال موتورز با خودروهای برقی نیست – بسیار دور از آن – اما ممکن است فقط یکی از متفاوت ترین پیشرانه های ارائه شده در یک مدل باشد. بلیزر EV در حالت های جلو، عقب و تمام چرخ متحرک ارائه می شود. این تنظیمات در چهار جایگشت پیشرانه موتورهای اولتیوم (با چهار خروجی قدرت مختلف) و دو اندازه باتری مختلف در سه تریم (LT، RS، SS) موجود هستند. مسلماً گیج کننده است، اما پیشرانه پایه در تریم LT دیفرانسیل جلو خواهد بود. با این حال، این پیشرانه تا اواخر سال آینده در دسترس نخواهد بود و شورلت هنوز تعداد برد یا اسب بخار آن را اعلام نکرده است. این محدوده با موتور چهار چرخ متحرک، دوقلو با آهنربای دائمی، تریم SS با قدرت 557 اسب بخار در صدر خواهد بود، هرچند که همچنین تا اواخر سال آینده در دسترس نخواهد بود.

آنچه بلافاصله در زمان عرضه بلیزر EV در دسترس خواهد بود، چهار چرخ متحرک LT، و نسخه های عقب و چهار چرخ متحرک RS میان تریم است. LT تمام چرخ متحرک، ارزان‌ترین بلیزر EV در اولین عرضه خود خواهد بود، با MSRP 56715 دلار پس از هزینه مقصد. این LT و چهار چرخ متحرک RS (60215 دلار) دارای زیربنای یکسانی هستند: یک بسته باتری 85 کیلووات ساعتی و دو موتور که در مجموع 288 اسب بخار قدرت و 333 پوند فوت گشتاور دارند. گران‌ترین مدل دیفرانسیل عقب RS (61790 دلار) دارای یک بسته باتری عظیم 102 کیلووات ساعتی و یک موتور تکی در عقب است که 340 اسب بخار قدرت و 325 پوند فوت گشتاور دارد. این نسخه همچنین بیشترین برد را دارد، با 324 مایل تخمین زده شده توسط EPA. EPA می گوید که بلیزر برقی تمام چرخ متحرک با هر بار شارژ کامل مسافت 279 مایل را طی خواهد کرد.

شورولت تضمین کرده است که پیکربندی Blazer EV وجود خواهد داشت که برای هر خریدار بالقوه ای مناسب است. فکر می کند حدود یک افراد بودجه‌دار و تشنه‌ی قدرت فقط باید تا اواخر سال 2024 برای نسخه‌های ایده‌آل خود صبر کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google