مگ بلاگ

شیائومی با رویاهای رقیب پورشه و تسلا یک خودروی الکتریکی می سازد

شیائومی با رویاهای رقیب پورشه و تسلا یک خودروی الکتریکی می سازد

در حالی که ارقام عملکرد قطعاً چشمگیر هستند، فناوری باتری در Xiaomi SU7 نیز ارزش نگاه کردن را دارد. این شرکت می گوید که سیستم HyperCharge 800 ولتی آن آب کافی برای یک سواری 137 مایلی با تنها پنج دقیقه زمان اتصال به برق ارائه می دهد، در حالی که 15 دقیقه شارژ، 317 مایل برد را ارائه می دهد. شیائومی به دنبال زیبایی‌شناسی خودروهای اسپرت پورشه است و همچنین به نظر می‌رسد برای استایل SU7 در داخل و خارج از استون مارتین DB9 الهام گرفته است.

صندلی‌های الهام‌گرفته از خودروهای اسپورت به طرز تهاجمی طراحی شده‌اند و در سایه‌های بلندپروازانه مانند قرمز آتشین هستند. با این حال، این شرکت در طراحی سواری الکتریکی رده بالای خود، جنبه های سودمند را نادیده نگرفته است. SU7 فضای سخاوتمندانه 517 لیتری (تقریباً 18 فوت مکعب) صندوق عقب و 105 لیتر فضای صندوق عقب (تقریباً 3.75 فوت مکعب) را ارائه می دهد که بهتر از رقبای پورشه و تسلا است. نسخه معمولی آن برد 668 کیلومتری (415 مایل) را ارائه می‌کند و حداکثر سرعت آن 210 کیلومتر در ساعت (130 مایل در ساعت) است.

قیمت گذاری یک راز باقی مانده است، اما لی جون، رئیس شیائومی می گوید که این شرکت جاه طلبی های جهانی برای تلاش های خود در زمینه خودروهای برقی دارد. وی نوشت: شیائومی SU7 در حال تولید آزمایشی است و تا چند ماه دیگر وارد بازار داخلی خواهد شد. شیائومی SU7 در رنگ‌های آبی آبی، خاکستری معدنی و سبز سرسبز عرضه می‌شود و Jun اشاره کرده است که قیمت درخواستی آن از انتظارات شما فراتر خواهد رفت. مشخص نیست این خودرو چه زمانی به بازارهای غربی خواهد رسید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید