مگ بلاگ

ضروری ترین ویژگی های iPad هر دانش آموز ای کاش زودتر بداند

ضروری ترین ویژگی های iPad هر دانش آموز ای کاش زودتر بداند

هر دانش آموزی یکی از روزهایی را داشته است که فقط یک سلول مغزی در حال کار برای شما باقی مانده است و مجبور می شوید ساعت ها سخنرانی کنید. در حالی که در عصر پیش از فناوری، مردم مجبور بودند چشمان خود را باز نگه دارند و به صورت دستی یادداشت برداری کنند، اکنون می توانید سخنرانی ها را تنها با چند ضربه با استفاده از ویژگی دیکته داخلی iPad خود ضبط کنید.

برای فعال کردن دیکته در iPad خود، تنظیمات خود را باز کنید و روی General > Keyboard ضربه بزنید. سپس، در زیر زبان انگلیسی، دکمه کنار «فعال کردن دیکته» را تغییر دهید. سپس، در برنامه Notes خود، روی دکمه میکروفون در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید تا رونویسی شروع شود.

با این حال، مهم است که خط مشی هر استاد را برای ضبط کلاس های خود در نظر داشته باشید. در برخی موارد، آنها ممکن است در مورد موضوعات حساس بحث کنند، که اگر بدون زمینه به اشتراک گذاشته شود، ممکن است اشتباه برداشت شود. با این کار، بهتر است قبل از ضبط هر کسی، مطمئن شوید که اجازه صریح بخواهید.

به غیر از ضبط سخنرانی های خود، می توانید مواردی مانند مصاحبه برای پایان نامه خود یا زمانی که برای یک سخنرانی بزرگ تمرین می کنید نیز ضبط کنید. پس از ضبط، همچنین می توانید خدمات رونویسی را انتخاب کنید تا به راحتی متون کلیدی را بدون نیاز به گوش دادن به کل ضبط دریافت کنید.