مگ بلاگ

طبق گزارشات، ایلان ماسک می خواهد توییتر زندگی مالی شما را در سال 2024 تصاحب کند

طبق گزارشات، ایلان ماسک می خواهد توییتر زندگی مالی شما را در سال 2024 تصاحب کند

ماسک برنامه‌های خود را پنهان نکرده است، و آنها بسیار فراتر از تلاش برای جایگزینی حساب جاری شما هستند. در دنیایی عالی، مالک میلیاردر رسانه های اجتماعی تصور می کند که شرکتی را که قبلاً توییتر نامیده می شد به یک برنامه به اصطلاح همه چیز تبدیل کند. این پلتفرم‌ها که به عنوان برنامه‌های فوق‌العاده نیز شناخته می‌شوند – وی چت چین که قابل توجه‌ترین است – به عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای تقریباً هر کاری که در تلفن خود انجام می‌دهید وجود دارد: ارسال و دریافت پیام، برقراری تماس، رزرو قرار، بازی کردن، سفارش‌دادن غذا و موارد مشابه

در اوایل آگوست، اخباری منتشر شد که توییتر، اکنون X، در حال بررسی امکان افزودن یک مرکز معاملات سهام است. این حرکت تعجب آور نبود، زیرا ماسک مدت کوتاهی پس از خرید توییتر شروع به صحبت در مورد جاه طلبی های بانکی خود کرد. در نوامبر 2022، مالک جدید شرکت بنا به گزارش‌ها جلسه‌ای با کارمندان توییتر برگزار کرد تا درباره ایده‌اش صحبت کند و ظاهراً اجرای پرداخت‌ها را «فرصتی متحول‌کننده» نامید. The Verge ادعا کرده بود سیستمی که او در آن زمان توضیح داده بود شامل مواردی مانند کارت های نقدی، انتقال پول فوری و حتی وام می شود.

این ایده، مانند خود ماسک، بحث برانگیز بودن خود را ثابت کرده است. در حالی که بسیاری اظهار داشته اند که به X یا مالک آن در مورد اطلاعات مالی شخصی خود اعتماد نمی کنند، دیگران انتقادات عملی تری داشته اند و اشاره کرده اند که راه اندازی یک سرویس مشابه وی چت در ایالات متحده و اروپا به دلیل موجود بسیار دشوار است. قوانین و مقررات.