مگ بلاگ

طبق گزارش ها، اپل در حال کار بر روی iPad Mini با صفحه نمایش OLED بزرگتر 8.7 اینچی است

طبق گزارش ها، اپل در حال کار بر روی iPad Mini با صفحه نمایش OLED بزرگتر 8.7 اینچی است

اگرچه تاریخ های شایعه شده تایید نشده اند، اما به نظر می رسد این ارتقاء OLED برای اپل اجتناب ناپذیر است. این شرکت در آخرین به‌روزرسانی‌های آی‌پد دو سال پیش به فناوری Mini LED روی آورد، اما این پیشرفت چندانی نسبت به صفحه‌نمایش‌های LCD محسوب نمی‌شود، بنابراین OLED با توجه به کیفیت صفحه‌نمایش برتر و کارایی انرژی آن، گام بعدی منطقی است.

همچنین، سال 2023 تقریباً به پایان خود رسیده است و اپل هنوز هیچ گونه ارتقاء را در خط تولید آیپد اعلام نکرده است – اولین مورد از زمان عرضه این دستگاه در سال 2010. این آرامش در آخرین گزارش مالی این شرکت منعکس می شود که رکود قابل توجهی را در iPad نشان می دهد. فروش نسبت به سایر محصولات این حتی دلیل بیشتری برای به‌روزرسانی بزرگ در سال 2024 است. اپل برای ایجاد هیجان و فروش به یک «چیز بزرگ بعدی» نیاز دارد و نمایشگرهای OLED که مدت‌ها منتظرش بودیم ممکن است چیزی باشد.

مارک گورمن از بلومبرگ نیز در خبرنامه Power On خود همین نظر را دارد، زیرا او همچنین تأیید می کند که اپل در سال 2024 کل خط تولید آیپد خود را اصلاح می کند. مینگ چی-کو، یکی دیگر از تحلیلگران مشهور اپل، این ادعاها را با یک پست متوسط ​​پیش بینی می کند که اپل انبوه خواهد شد. – تولید دو آی‌پد OLED در سال 2024. در نهایت، گزارش ET News همچنین برنامه‌های اپل را برای آوردن پنل‌های OLED به سری مک‌بوک از سال 2025 نشان می‌دهد، “با شروع مدل 16 اینچی، تعداد مدل‌های OLED به 13 اینچ افزایش خواهد یافت. 14 اینچی و 15 اینچی تا سال 2026.”