مگ بلاگ

طراحی مجدد برنامه تلویزیون بزرگ Spotify در حالت تاریک و تغییر حساب ارائه می شود

طراحی مجدد برنامه تلویزیون بزرگ Spotify در حالت تاریک و تغییر حساب ارائه می شود

در مرکز تغییرات، صفحه اصلی کاملاً اصلاح شده قرار دارد که اکنون دسترسی آسان به توصیه‌های شخصی‌سازی شده، میانبرها به موارد دلخواه و صدای اخیر پخش شده را ارائه می‌دهد. صفحه اصلی همچنین به کاربران امکان دسترسی سریع به ابزار جستجوی Spotify را می دهد. همچنین یک گزینه دسترسی سریع برای دسترسی به کل کتابخانه Spotify با کلیک یک دکمه وجود دارد. در گوشه بالا سمت چپ، کاربران همچنین می‌توانند به آهنگی که در حال پخش است دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این موارد، Spotify یک گزینه جدید به نام “Up next” را نیز اضافه کرده است. این یک ویژگی مهم اضافه شده است که به کاربران برنامه Spotify TV اجازه می دهد نگاهی اجمالی به تمام آهنگ هایی که بخشی از لیست پخش هستند داشته باشند، در حالی که به آنها اجازه می دهد به راحتی آنها را مدیریت کنند. در نسخه قدیمی برنامه که فقط به کاربران اجازه می داد آهنگ بعدی را که برای پخش ردیف شده بود ببینند، این امکان وجود نداشت.

سومین ویژگی اصلی – حالت تاریک – دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که می گوید. روشن کردن آن باعث کم‌نور شدن صفحه می‌شود و فقط مهم‌ترین اطلاعات مرتبط مرتبط با آهنگ را که روی صفحه نمایش داده می‌شود، نمایش می‌دهد. این حالت به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان کمتر مداخله گر باشد، اما مانع از دسترسی کاربران به اطلاعات مهم نمی شود.

برنامه Spotify به روز شده برای تلویزیون ها نیز فرآیند جابجایی بین چندین پروفایل را ساده می کند. نمایه فعال فعلی در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش داده می شود. هر کاربری که بخواهد به نمایه دیگری تغییر مکان دهد، باید روی نماد نمایه فعال کلیک کرده و نمایه دیگر وارد شده را انتخاب کند. تجربه به‌روزرسانی شده Spotify برای تلویزیون‌ها در حال حاضر برای مشتریان رایگان Spotify و Premium در سراسر جهان ارائه می‌شود و به زودی به تلویزیون شما خواهد رسید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید