مگ بلاگ

عظمت گوشی پرچمدار اندروید با یک نقص بزرگ

عظمت گوشی پرچمدار اندروید با یک نقص بزرگ

بلافاصله، Moto Edge+ واقعاً خوب به نظر می رسد. این یک ساندویچ شیشه ای معمولی با قاب آلومینیومی است. هر دو طرف گوشی با گوریلا گلس ویکتوس پوشانده شده است، اما پشت قسمت رنگی گوشی بین ستاره ای مشکی نامیده می شود. پشت گوشی براق است و ظاهراً با درخشش پوشیده شده است، بنابراین در نور مناسب مانند منظره ستاره ای به نظر می رسد. واقعاً دیدنی است.

در اطراف لبه بیرونی، سه دکمه مجزا برای تنظیم صدا و پاور، سینی سیم کارت در پایین و بلندگوهای استریو Dolby Atmos در بالا و پایین دارید. نکته خوب در مورد بلندگوها این است که موتورولا با استفاده از گوشی به عنوان یکی از بلندگوها از پس این کار بر نمی آید. یک گریل کاملا مجزا برای پخش صدا در آنجا وجود دارد. صحبت از این که بلندگوها صدای خوبی دارند — برای بلندگوهای تلفن. به این نکته توجه نکنید، اما با وجود اینکه هیچ بلندگوی تلفنی صدایی عالی ندارد، اما صدای آنها بسیار خوب است.

نمایشگر جلویی 6.7 اینچی با رزولوشن 1080p است که واقعاً خوب به نظر می رسد و نرخ تازه سازی 165 هرتز دارد. می توانید نرخ تازه سازی را روی 60 هرتز، 120 هرتز یا 165 هرتز قفل کنید یا آن را روی نرخ نوسازی متغیر تنظیم کنید. متأسفانه، این نرخ نوسازی متغیر 165 هرتز را شامل نمی‌شود، بنابراین می‌توانید همیشه یا اصلاً به حالت اولتراسونیک بروید، که انتخابی عجیب به نظر می‌رسد.