مگ بلاگ

فروش جمعه سیاه Roborock تا 45٪ تخفیف برای جاروبرقی ربات Q Revo و S7 Max Ultra کاهش می دهد.

فروش جمعه سیاه Roborock تا 45٪ تخفیف برای جاروبرقی ربات Q Revo و S7 Max Ultra کاهش می دهد.

برای صاحبان خانه هایی که بودجه کمی دارند، یا به دنبال تجهیز سطوح مختلف خانه خود با یک ربات اختصاصی هستند، Roborock Q Revo می تواند مناسب باشد. جدیدترین افزوده شده به سری Q میان رده این شرکت، انعطاف‌پذیری یا قابلیت را فدای ویژگی‌هایی مانند قدرت مکش ارتقا یافته، تمیز کردن کف‌های سخت و تعمیر و نگهداری خودکار شستشو نمی‌کند.

این جاروبرقی دارای قدرت مکش سنگین 5500 Pa است که با یک برس کوبنده تمام لاستیکی ترکیب شده است. حالت‌های تقویت فرش و تمیز کردن عمیق فرش می‌توانند به‌طور خودکار فرش‌ها و قالی‌ها را شناسایی کنند و برای حداکثر اثربخشی، به قدرت مکش بالاتر یا حتی مناطق تکرار شوند. برای کف‌های سخت مانند کاشی و وینیل، موپ‌های چرخان دوگانه می‌توانند لکه‌های خشک شده مانند قهوه را کنترل کنند، Q Revo وقتی روی فرش‌ها و فرش‌ها حرکت می‌کند، به‌طور خودکار لنت‌های مرطوب خود را تا ۷ میلی‌متر بلند می‌کند.

کلید تجربه Q Revo، داک چند منظوره 5 در 1 جدید است که Roborock توسعه داده است. علاوه بر تخلیه خودکار گرد و غبار – با ظرفیت تا هفت هفته جاروبرقی – شستشوی خودکار و خشک کردن خودکار با هوای گرم را انجام می دهد و می تواند مخزن آب Q Revo را با مایع کافی برای تمیز کردن 4305 فوت مربع دوباره پر کند. یک پایه جداشدنی، تعمیر و نگهداری دوره‌ای داک را نیز ساده می‌کند و داک چندمنظوره 5 در 1 نیز نوید شارژ 30 درصدی ربات جاروبرقی را می‌دهد.

با وجود این ویژگی های سطح بالا، Roborock Q Revo معمولاً تنها با قیمت 899.99 دلار به فروش می رسد. برای جمعه سیاه 2023 حتی مقرون به صرفه تر است، با 220 دلار تخفیف که ربات خانگی را بین 20 نوامبر تا 30 نوامبر به 679.99 دلار کاهش می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید