مگ بلاگ

فورد آداپتورهای سوپرشارژر رایگان تسلا را برای دارندگان موستانگ Mach-E و لایتنینگ معرفی کرد

فورد آداپتورهای سوپرشارژر رایگان تسلا را برای دارندگان موستانگ Mach-E و لایتنینگ معرفی کرد

فورد تنها بازیگر بزرگی نیست که استاندارد NACS را پذیرفته است، زیرا شرکت‌های مختلف دیگری از جمله فولکس واگن، هیوندای، بی‌ام‌و، مرسدس بنز، جنرال موتورز و تویوتا در سال 2023 به این باند پیوستند. در واقع، تنها شرکت‌های بزرگ خودروسازی سنتی هستند. میتسوبیشی و گروه Stellantis (که مالک برندهایی مانند جیپ، فیات، مازراتی و رم است) هنوز این استاندارد را اتخاذ نکرده اند.

تصمیم برای اتخاذ شارژ استاندارد به عنوان یک تلاش جمعی در صنعت برای رسیدگی به یکی از نگرانی‌های کلیدی خریداران بالقوه EV تلقی می‌شود: سازگاری زیرساخت شارژ. همچنین بخشی از یک فشار گسترده تر در صنعت برای ایجاد یک اکوسیستم شارژ منسجم تر، تقویت قابلیت همکاری و کاهش ناراحتی های احتمالی برای دارندگان EV است.

هدف این تلاش مشترک ایجاد آینده‌ای است که در آن کاربران وسایل نقلیه الکتریکی می‌توانند وسایل نقلیه خود را به طور یکپارچه در شبکه‌های شارژ مختلف شارژ کنند و نیاز به آداپتورهای متعدد یا نگرانی‌های مربوط به سازگاری شارژ را از بین ببرند. تا سال 2025، تمام خودروهای برقی فورد به استاندارد شارژ NACS تغییر خواهند کرد، به این معنی که همه آنها به دوشاخه شارژ جدید NACS مجهز خواهند شد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google