مگ بلاگ

فورد جدیدترین شرکتی است که تحویل پهپادها را آزمایش کرده است

فورد جدیدترین شرکتی است که تحویل پهپادها را آزمایش کرده است

فورد که برنامه های بازسازی MCS خود را در سال 2018 اعلام کرد، مرکز خود را به روی سایر شرکت های فعال در این زمینه باز خواهد کرد. قابل ذکر است که گوگل همچنین یکی از اعضای موسس مرکز میشیگان است و امیدوار است که استعدادهای جدیدی را به صحنه شغلی نوپا در بخش های فناوری و خودرو منطقه جذب کند.

فورد با هواپیماهای بدون سرنشین بیگانه نیست. در کارخانه موتور داگنهام در بریتانیا، این شرکت قبلاً پهپادها را در مناطق صعب العبور مستقر کرده است که بازرسی انسانی به زمان، تلاش و منابع بیشتری نیاز دارد. در پردیس نوآوری خود که در اطراف ایستگاه راه آهن تاریخی متمرکز است، این شرکت امیدوار است “زیرساخت ها و خدمات مشترک و باز را ارائه دهد که توسعه هواپیماهای بدون سرنشین تجاری را در عین اطمینان از ایمنی در هوا و زمین فراهم می کند.”

هدف نهایی دستیابی به فراتر از خط دید بصری (BVLOS) است، ابتکاری که در حال حاضر در انتظار تایید اداره هوانوردی فدرال (FAA) است. گفته می‌شود BVLOS بزرگترین مانع در تجاری‌سازی انبوه سرویس‌های متصل به پهپاد است، زیرا به این وسایل هوایی اجازه می‌دهد مسافت بسیار بیشتری را طی کنند و برد عملیاتی خود را با حداقل مداخله انسانی گسترش دهند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید