مگ بلاگ

فولکس واگن وعده خودروی الکتریکی زیر 35 هزار دلار را دو برابر می کند، اما انتظار ممکن است طولانی باشد

فولکس واگن وعده خودروی الکتریکی زیر 35 هزار دلار را دو برابر می کند، اما انتظار ممکن است طولانی باشد

با توجه به اینکه هنوز چندین سال تا تولید این خودروی جالب فرصت داریم، اطلاعات کمی در مورد آن داریم. با این حال، لازم به ذکر است که این شرکت در حال حاضر خودرویی را در بازار ایالات متحده می فروشد که بسیار نزدیک به آن برچسب قیمت است. مدل مورد بحث فولکس واگن ID.4 2023 است که برای تریم استاندارد از 38995 دلار شروع می شود.

با فهرست مناسبی از ویژگی ها و برد ادعایی 209 مایلی، ID.4 استاندارد اصلاً گزینه بدی نیست. این خودرو در هفت تریم دیگر در دسترس است – قیمت همه آنها بسیار بالاتر از مرز 40000 دلار است. خودروی برقی مقرون‌به‌صرفه فولکس واگن ممکن است دارای بسته‌های باتری داخلی باشد که به آنها امکان می‌دهد تا 7500 دلار اعتبار مالیاتی IRA را دریافت کنند، که می‌تواند به این معنا باشد که قیمت خودرو ممکن است تا 27000 دلار تمام شود.

به نظر می رسد تلاش های مجدد فولکس واگن در فضای خودروهای برقی یکی از راه هایی است که این شرکت در تلاش است تا ورود دیرهنگام خود به حزب برق الکتریکی را جبران کند. اولین خودروی الکتریکی آماده تولید این شرکت فولکس واگن ID.3 بود که در سال 2020 عرضه شد. ورود این شرکت به بازار خودروهای برقی ایالات متحده یک سال بعد – در سال 2021 – با عرضه رسمی فولکس واگن ID.4 انجام شد. جاه طلبی های ID.4 در ایالات متحده در سال 2022 هنگامی که این شرکت شروع به تولید ID.4 2023 در کارخانه خود در چاتانوگا، تنسی کرد، تقویت شد.

این شرکت بسیاری از وسایل نقلیه الکتریکی دیگر را برای بازار ایالات متحده در خط لوله دارد، از جمله Volkswagen ID Buzz – یک مینی بوس برقی سه ردیفه، و سدان پرچمدار ID.7.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید