مگ بلاگ

قابلیتی که از گرفتگی آیفون شما با کدهای تایید جلوگیری می کند

قابلیتی که از گرفتگی آیفون شما با کدهای تایید جلوگیری می کند

آیفون شما به شما کمک می کند تا کدهای تأیید را پر کنید و از مشکل کپی و چسباندن دستی آنها از پیام متنی یا ایمیل جلوگیری می کند. با شروع iOS 17، آیفون شما می تواند این کدها را پس از تکمیل خودکار حذف کند. با این حال، شایان ذکر است که اگر آیفون شما قادر به تکمیل خودکار کد تأیید برای یک برنامه یا وب سایت خاص نباشد و باید آن را به صورت دستی وارد کنید، کد به طور خودکار حذف نخواهد شد. علاوه بر این، این ویژگی فقط کدهای دریافت شده در برنامه‌های پیام‌ها و ایمیل را به صورت خودکار حذف می‌کند، بنابراین با یک برنامه ایمیل شخص ثالث مانند Gmail کار نخواهد کرد.

هنگامی که برای اولین بار پس از به روز رسانی به iOS 17 یک کد تأیید دریافت می کنید، باید پیامی را مشاهده کنید که از شما می پرسد آیا می خواهید پس از استفاده به طور خودکار کدهای تأیید را حذف کنید. اگر در دستور Delete After Use را انتخاب کرده باشید، این ویژگی قبلاً در آیفون شما فعال شده است. اگر نه، می توانید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. در اینجا به این صورت است:

  1. برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید.
  2. به پایین اسکرول کنید و روی Passwords ضربه بزنید. برای باز کردن قفل این صفحه از Face ID استفاده کنید.
  3. روی گزینه های رمز عبور ضربه بزنید.
  4. در قسمت کدهای تأیید، کلید کنار پاکسازی خودکار را روشن کنید.

دفعه بعد که آیفون شما یک کد تأیید را به صورت خودکار تکمیل می کند، به طور خودکار حذف می شود. اگر به دلایلی نیاز به دسترسی مجدد به کد دارید، می توانید پیام حذف شده را از پوشه Recently Deleted در برنامه Messages یا پوشه Trash در برنامه Mail بازیابی کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید