مگ بلاگ

قابل اطمینان ترین مدل های هیوندای ساخته شده، رتبه بندی شده

قابل اطمینان ترین مدل های هیوندای ساخته شده، رتبه بندی شده

در کنار سوناتا، توسان SUV، یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌های هیوندای و همچنین یکی از جذاب‌ترین خودروهای کلاس خود قرار دارد. در حال حاضر، جای تعجب نیست که چه چیزی توسان را به یک انتخاب برتر تبدیل می کند – ویژگی ها، طراحی و قیمت. و با توجه به فروش مداوم آن، به نظر می رسد خریداران از جذابیت توسان به خوبی آگاه هستند. با چنین مدل محبوبی، هر طراحی مجدد گسترده همیشه با ریسک همراه است، اما این امر باعث نشد که هیوندای در مدل سال 2022 تغییرات اساسی در نمای داخلی و خارجی داشته باشد.

بازبینی کننده ما به طور کلی تحت تأثیر این تجدید نظرها قرار گرفت، اگرچه به چند نکته مهم توجه کرد: سیستم اطلاعاتی-سرگرمی در مدل با مشخصات بالا که ما آزمایش کردیم به مراتب از بهترین در کلاس بود، و استفاده از آن کمی غیرمعمول بود، و موتور کاملاً کار نمی کرد. علامت یا با توجه به اینکه تنها یک گزینه موتور در دسترس است، کمی ناامید کننده بود، اما به لطف پیشرفت های بی شماری که نسبت به مدل قبلی (از قبل چشمگیر) انجام شده بود، ما را از توصیه کلی خودرو منع نکرد. این شامل قابلیت اطمینان است که طبق iSeeCars تا 8.0/10 است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی