مگ بلاگ

قابل اطمینان ترین موتورسیکلت از هر مارک اصلی، رتبه بندی شده است

قابل اطمینان ترین موتورسیکلت از هر مارک اصلی، رتبه بندی شده است

زمانی که دوکاتی موتور 937 سی سی Testastretta V-twin خود را اختراع کرد، به سرعت متوجه شد که کار خوبی دارد. این نیروگاه قدرت ترمز و گشتاور کافی 113 اسب بخاری را در پیک ارائه می کرد و در سراسر محدوده دور، نرم و مثبت احساس می شد. جای تعجب نیست که متعاقباً در چندین مدل دوکاتی از جمله SuperSport، Hypermotard 950، Monster و دوچرخه ماجراجویی Multistrada 950 ظاهر شد.

مولتی استرادا حرکتی برای دوکاتی بود که بیشتر به خاطر دوچرخه‌های اسپرت با دور بالا و مدل‌های برهنه‌اش شناخته می‌شود. با این حال، برای همگام شدن با رقبای اروپایی BMW، با برد قدرتمند GS، و Triumph، با سری دوچرخه‌های ماجراجویی Tiger، این برند ایتالیایی می‌دانست که اگر می‌خواهد آن را جدی گرفته شود، باید چیز بسیار خاصی را از کیف بیرون بیاورد. این بخش به طور فزاینده ای محبوب است.

وارد مولتی استرادا 950 شوید که در سال 2017 مانند پیچ ​​و مهره ای از آب در آمد و به سرعت به یک بازیکن اصلی در محافل دوچرخه سواری ماجراجویانه تبدیل شد به عنوان یک همه کاره ماهر، مجهز به ویژگی ها و لوازم جانبی. برخلاف برادر بزرگش، Multistrada 950، برای یک سوارکار معمولی بسیار در دسترس، مقرون به صرفه تر و قابل اعتمادتر بود.

کیفیت ساخت Multistrada 950 قابل توجه بود که با گنجاندن تامین کنندگان شخص ثالث باکیفیت مانند Brembo، Sachs و Bosch تقویت شد. دوکاتی با پیشنهاد فواصل خدمات 9000 مایل، پول خود را در جایی قرار می‌داد که در مورد قابلیت اطمینان بود. این در کلاس خود بی‌سابقه بود و همانطور که مشخص شد کاملاً قابل توجیه بود، زیرا اخبار موتور سیکلت حداکثر امتیاز پنج ستاره را برای اطمینان به دوچرخه می‌دهد، و بسیاری از مالکان راضی با دو سنت تمجید خود از این دستگاه قابل اعتماد و قابل اعتماد به هر کجا که می‌روند به صدا درآمدند. .

امتیاز شما به این نوشته چند است؟