مگ بلاگ

قرارداد سوئیچ نینتندو OLED جمعه سیاه

قرارداد سوئیچ نینتندو OLED جمعه سیاه

نینتندو همچنین باندل «Super Mario Party» قرمز و آبی Joy-Con را معرفی کرد که در 10 نوامبر با قیمت 99 دلار عرضه خواهد شد. این باندل برای هرکسی که کنترلر کوتاهی دارد و همچنین علاقه مند به امتحان کردن «Super Mario Party» در سال 2018 است، انتخابی مناسب است. با تجهیز به چهار کنترلر، می توانید یک نسخه فیزیکی از “Nintendo Switch Sports” را با تخفیف 10 دلاری در خرده فروشان شرکت کننده در 19 نوامبر دریافت کنید.

نینتندو نه تنها بر روی سیستم ها، بلکه بازی ها را نیز پیشنهاد می دهد. هر دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی “Fire Emblem Warriors: Three Hopes”، “Donkey Kong Tropical Freeze”، “Kirby’s Return to Dream Land Deluxe” و “Mario Strikers: Battle League” همگی قیمت خود را به نصف کاهش می دهند. در 19 نوامبر با قیمت 30 دلار قفسه می شود.

چهار بازی در همان روز 20 دلار تخفیف دریافت می‌کنند: «افسانه زلدا: نفس وحش»، «Xenoblade Chronicles 3»، «Super Mario Odyssey» و «Luigi’s Mansion 3». “Minecraft Legends Deluxe Edition” که معمولا با قیمت 50 دلار به فروش می رسد، 20 دلار تخفیف نیز دریافت می کند. در نهایت، “Everybody 1-2-Switch” 10 دلار تخفیف دریافت می کند که قیمت را از 30 دلار به 19.99 دلار کاهش می دهد.

نینتندو همچنین می‌خواست به خریداران یادآوری کند که کنسول‌های نسخه ویژه آن هنوز برای فصل تعطیلات در دسترس هستند. این شامل Aloha ایزابل و Timmy & Tommy’s Aloha “Animal Crossing: New Horizons” Nintendo Switch Lites و کنسول Switch OLED Mario Red است.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو