مگ بلاگ

ما از مدیر فنی لامبورگینی سؤال کردیم که چگونه مفهوم Lanzador می تواند به سرگرمی خودروهای الکتریکی کمک کند.

ما از مدیر فنی لامبورگینی سؤال کردیم که چگونه مفهوم Lanzador می تواند به سرگرمی خودروهای الکتریکی کمک کند.

مور با کمال میل در مورد آیرودینامیک و سیستم تعلیق صحبت کرد که لامبورگینی می‌داند که هم برای برد الکتریکی و هم برای دینامیک رانندگی لانزادور تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند. هدف کلی شامل استفاده از تنظیم موفقیت آمیز سیستم تعلیق هوا و سیستم تعلیق هوا برای متعادل کردن کارایی و نیروی رو به پایین در صورت نیاز است.

حتی در کانسپت Lanzador، اسپلیتر جلو می‌تواند به جلو حرکت کند، فلاپ‌های فعال به خنک‌کردن ترمز کمک می‌کنند، لوبرهای زیر قوس چرخ‌ها فشار را کاهش می‌دهند، و جلوه ونتوری در زیر خودرو یک دیفیوزر عقب قابل تنظیم الکتریکی را تغذیه می‌کند که با یک دم اردک کوچک جفت می‌شود تا نیروی رو به پایین را متعادل کند. به طور موثر در همین حال، پشته‌های غیرفعال زیر کاپوت و باله‌ها در هر طرف شیشه‌های عرشه‌دار عقب به سیستم کلی کمک می‌کنند.

اما مور می‌خواست مطمئن شود که من می‌دانم لانزادور به هیچ وجه آن چیزی نیست که ما ممکن است به‌عنوان یک «خودروی هوا» از دیگر سازندگان بدانیم (او اشاره نکرد، اما من بلافاصله به نسل جدید پورشه 992 فکر کردم. 911 GT3 RS با بال عظیم و سیستم DRS).

“ماشین به شما نمی گوید”سلام من یک ماشین هوایی هستم، بال دارم، بال را جابجا کرده ام!مور به شوخی گفت: “این زیباتر است، باید زیباتر باشد… ما نمی خواهیم زبان اصلی طراحی خود را فقط به این دلیل که کاملا برقی است تغییر دهیم.”

در همین حال، سیستم تعلیق بادی، ارتفاع سواری را برای بهینه‌سازی آیرودینامیک در سرعت تنظیم می‌کند – هم برای برد در حین رفت‌وآمد و هم برای رانندگی با روحیه – اما همچنین باید اجازه دهد که سواری نرمی مانند Urus زمانی که تمام تنظیمات در حین رانندگی روزانه کم می‌شوند، داشته باشد.

مور گفت: «ماشین واقعی مطمئناً دارای سیستم تعلیق بادی خواهد بود. “آخرین، بهترین فناوری که می توانید از نظر تعلیق بادی داشته باشید. ما سیستم تعلیق بادی را انتخاب کردیم زیرا شرایط رفاهی این خودرو باید بالاتر باشد. هنوز هم ماشینی است که برای مسافرت استفاده می کنید و همچنین برای استفاده از آن استفاده می کنید. رانندگی راحت. در این زمینه، هیچ گزینه ای بهتر از سیستم تعلیق بادی وجود ندارد.”

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید