مگ بلاگ

محبوب ترین ژنراتور قابل حمل از هر مارک اصلی (و چقدر هزینه دارند)

محبوب ترین ژنراتور قابل حمل از هر مارک اصلی (و چقدر هزینه دارند)

هوندا برندی است که در سراسر جهان به خاطر خودروهایش شناخته شده است، اما بسیاری نام حداقل یکی از سرمایه گذاری های بسیار زیاد دیگر این شرکت را می شناسند. هوندا بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت در جهان است و این شرکت همچنین هواپیما، برف دم، ATV، پمپ آب، ساید بای ساید، چمن زنی و ژنراتورهای قابل حمل می سازد – که بیشتر آنها در کارخانه های مستقر در ایالات متحده ساخته می شوند.

موتورهای هوندا که یکی از بزرگ‌ترین نام‌های ژنراتورها در جهان است، به همان اندازه که در موتورسیکلت‌ها و خودروهایش قابل اعتماد هستند، در ژنراتورهای قابل حمل آن نیز قابل اعتماد هستند. یکی از محبوب ترین آن ها EB6500X قابل حمل است، یک نیروگاه 6500 واتی که قادر است تا 7000 وات را برای راه اندازی تجهیزات قدرت بزرگ فراهم کند. در نیم بار، این ژنراتور می تواند با یک مخزن پر از گاز به مدت 10.4 ساعت کار کند و مطابق با OSHA است و دستورالعمل های دولت را برای ایمنی و انتشار گازهای گلخانه ای در محل کار رعایت می کند.

سه خروجی 120 ولت این واحد دارای محافظت GFCI هستند و همچنین دارای یک سوئیچ انتخابگر 120/240 ولت است تا امکان ارسال برق بیشتر به پریزهای 120 ولت را فراهم کند. این دستگاه دارای CO-MINDER هوندا، سیستم تشخیص مونوکسید کربن این برند، و دستگیره‌های سبک شاخ بلند آن است که وقتی دستگاه را جابه‌جا نمی‌کنید جمع و جور نگه می‌دارد. علاوه بر این، قاب تمام فلزی هنگام چرخاندن ژنراتور به اطراف، چه در محل کار صخره‌ای یا فقط در سمت دیگر گاراژ، از سرمایه‌گذاری فرد محافظت می‌کند.

ژنراتور صنعتی Honda EB6500X 6500-Watt 120/240W در Lowes 3099 دلار قیمت دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید