مگ بلاگ

مراقب تبلیغات افراد مشهور در یوتیوب باشید: در اینجا دلیل آن است

مراقب تبلیغات افراد مشهور در یوتیوب باشید: در اینجا دلیل آن است

در حالی که یوتیوب شروع به اقدام علیه تبلیغات افراد مشهور جعلی کرده است – ادعا می کند که از زمان تحقیقات 404 Media بیش از هزار مورد از آنها را حذف کرده است – اما دقیقاً این مشکل را برطرف نکرده است. در حال حاضر تنها موارد قابل اثباتی که در آن اقدام انجام شده است، نیاز به شکایات مستقیم کاربران (و افراد مشهور تحت تأثیر) قبل از انجام هر کاری دارد. و بسیاری از تبلیغات جعلی مشابه هنوز در حال اجرا هستند، با 404 Media به یک ویدیوی حمایتی خاص برای نامزد انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواه تدی دانیلز اشاره می‌کند که از صدای جعلی چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ استفاده می‌کند.

راه‌هایی برای شناسایی این نوع جعلی‌ها وجود دارد، اما این کار پیچیده‌تر می‌شود. برای ویدیو، مراقب هر چیزی که غیرعادی به نظر می رسد، مانند نور غیر منطقی، اشکالات بصری عجیب، حرکات غیرطبیعی، اشکال بدنی که معنی ندارند و غیره باشید. اگر به صدای جعلی مشکوک هستید، برای هر چیزی که عجیب به نظر می‌رسد، با دقت به آنچه گفته می‌شود گوش دهید – مانند آهنگ صدای عجیب و غریب، تلفظ‌هایی که با نحوه صحبت کردن گوینده معمولاً مطابقت ندارد، لهجه‌ها یا لهجه‌هایی که متناقض هستند و غیره.

همچنین اگر در مورد یک تبلیغ YouTube مطمئن نیستید، ایده خوبی است که کمی جستجو کنید. حساب‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی را بررسی کنید تا ببینید آیا فرد مشهوری که به تصویر کشیده می‌شود یا نام شرکت (ترجیحاً هر دو) پست‌های مشابه خود را درباره این موضوع منتشر کرده‌اند. بررسی کنید که آیا کسی در نظرات شک دارد یا خیر. و مهمتر از همه، اگر یک تبلیغ YouTube “احساس” درستی ندارد، به عقل خود اعتماد کنید و آن را به حال خود رها کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید