مگ بلاگ

مزایای سفر با آمازون Fire TV Stick

مزایای سفر با آمازون Fire TV Stick

از آنجایی که Fire TV Stick یک دستگاه کاملاً مستقل است، در واقع برای عملکرد به تلویزیون خانگی شما نیاز ندارد. به هر حال، تمام داده‌های Fire Stick شما، از جمله برنامه‌های استریم دانلود شده و اطلاعات کاربری ذخیره‌شده حساب، در خود Stick ذخیره می‌شوند. تنها چیزی که نیاز دارد یک تلویزیون است که به عنوان یک رسانه عمل کند و می تواند کار خود را طبق معمول انجام دهد.

از آنجایی که این روزها اکثر هتل ها دارای تلویزیون های دیجیتال و صفحه تخت هستند، این بدان معناست که احتمالاً در اتاق هتل شما یک پورت HDMI روی تلویزیون وجود دارد. فقط Fire Stick خود را به آن پورت، به اضافه یک پریز برق وصل کنید، و مانند زمانی که در خانه هستید، به مسابقات می روید.

برخلاف ورود به تلویزیون هوشمند هتل، استفاده از Fire Stick خود برای تماشای محتوا، تمام اعتبارنامه‌های ورود شما را ایزوله نگه می‌دارد و هیچ اثری از حساب‌های کاربری یا استفاده از پخش جریانی در تلویزیون اتاق هتل باقی نمی‌گذارد. بعلاوه، از آنجایی که Fire Stick شماست، در حال حاضر تمام تنظیمات برگزیده شما بارگذاری شده است، بنابراین برای داشتن همان نوع مشاهده ای که در خانه از آن لذت می برید، نیازی به انجام هر گونه سرهم بندی خاصی ندارید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی