مگ بلاگ

مزایا (و گزینه های سفارشی سازی)

مزایا (و گزینه های سفارشی سازی)

به رغم نامشان، بازوهای مانیتور همیشه به نصب صفحه نمایش محدود نمی شوند. به عنوان مثال، در اکوسیستم لوازم جانبی Secretlab MAGNUS، یک بازوی مانیتور می تواند به جای آن یک پایه لپ تاپ را در خود جای دهد. خریداران بازوی مانیتور عموماً گزینه آرمیچرهای تک یا دوگانه را دارند – و قبلاً، آنهایی که فضای محدودی داشتند (یا نیازی به مانیتور دوم نداشتند) استفاده زیادی از پایه دو بازویی نداشتند. با این حال، در دنیای کار از خانه، در انتقال از کاناپه به میز در حال پرواز، رضایت محسوسی وجود دارد – به سادگی با قرار دادن لپ تاپ خود بر روی یک پایه شناور که مطابق با مانیتور ایستگاه کاری شما باشد.

گفته می شود، تنظیمات پیچیده تر و قابل تنظیم تر نیز در دسترس هستند. در ترکیب با میز نشستن به ایستاده MAGNUS Pro، بازوهای مانیتور Secretlab به انواع پیکربندی‌های ممتاز اجازه می‌دهد که دید راحت را در هر دو حالت نشسته و ایستاده فراهم می‌کنند. کاربرانی که فضای محدودی دارند از یک بازو و صفحه نمایش منفرد – یا احتمالاً مجموعه بازوی دوگانه (با پایه های صفحه نمایش و لپ تاپ) – بهره خواهند برد در حالی که کاربرانی که فضای بیشتری دارند می توانند به راحتی دو صفحه نمایش را روی یک تنظیم دوگانه نصب کنند. گفته شد، پیکربندی نهایی که ما آزمایش کردیم شامل شد هر دو پایه دو بازویی (پشتیبانی از دو نمایشگر 32 اینچی 4K) و یک بازو (که به پایه لپ تاپ MAGNUS متصل شده است). این راه‌اندازی امکان تنظیم آسان هم روی صفحه‌نمایش و هم برای لپ‌تاپ را فراهم می‌آورد – یک تجربه سه صفحه‌نمایش بدون درز را ارائه می‌دهد که برای چشم‌ها آسان بود (در چندین روش).

البته، خریداران اگر در بازار برای یک میز جدید – یا پایه‌های بازوی مانیتور مستقل – هستند، گزینه‌های بی‌شماری دارند و باید مزایا و معایب هر تنظیماتی را که در نظر می‌گیرند (از کیفیت ساخت و لوازم جانبی موجود گرفته تا قیمت) ارزیابی کنند. با این حال، برای خریدارانی که به دنبال یک راه‌اندازی بسیار قابل تنظیم که هم براق و هم محکم باشد، میز میز MAGNUS پایه‌ای عالی برای ساختن یک راه‌اندازی هوشمند است. ما قبلاً مزایای سیستم مدولار MAGNUS را شرح دادیم – و با لوازم جانبی جدید و گزینه‌های سفارشی‌سازی که به طور معمول اضافه می‌شوند – این میز به راحتی یکی از قابل تنظیم (و چشم نوازترین) میزهای موجود در بازار است – با دو بازوی مانیتور بسیار شیک و محکم برای افزودن که در.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اکوسیستم میز MAGNUS (و پایه های بازو)، به Secretlab بروید. SlashGear مجموعه ای از بازوهای مانیتور MAGNUS را برای این ویژگی ارائه کرده است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید