مگ بلاگ

مزدا SP نمادین Miata & RX-7 عاشق کودک با موتور هیبریدی است که شما باور نمی کنید

این دوخت کنتراست با یکی از چشم نوازترین عناصر کوپه مفهومی مطابقت دارد: رنگ قرمز ویولا. مزدا می‌گوید که این بخشی از هدف دائمی آن برای “ارزش دادن به رنگ قرمز” است. این خودروساز نتیجه می گیرد که نتیجه هر دو “رنگی زنده است، در حالی که حس سایه ایجاد می کند که شکل خودرو را برجسته می کند.”

با این حال، جایی که Iconic SP از نظر تولید بالقوه ترک می‌کند، هنوز مشخص نیست. مزدا می گوید که کوپه مفهومی با در نظر گرفتن رانندگی اسپرت طراحی شده است – برای مثال توزیع وزن ایده آل 50:50 و مرکز ثقل پایین وجود دارد – با این حال به وضوح به این فکر کرده است که چگونه ماشین ممکن است فراتر از جاده های پس زمینه مفید باشد. . به عنوان مثال، این پیشرانه می تواند به عنوان یک ژنراتور متحرک برای زنده ماندن از قطعی خانه یا برق رسانی به محل کمپینگ استفاده شود.

صرف نظر از اینکه این طرحی برای نسل جدید میاتا یا خودروهای اسپورت تولیدی دیگر باشد، یک چیز کاملاً واضح است: انتقال به برقی شدن نیازی به یک مدل از باتری بزرگ که موتورهای الکتریکی بزرگ را تامین می کند، راضی نمی شود. بیش از یک راه برای ساخت یک وسیله نقلیه عملکردی اغواکننده اما سبز وجود دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید