مگ بلاگ

مفهوم Infiniti Vision Qe به ما نگاهی اجمالی به اولین خودروی الکتریکی این خودروساز می دهد.

هیچ کس قرار نیست Vision Qe را به ظریف بودن متهم کند. اگرچه ممکن است مشکی به نظر برسد، اما مفهوم اینفینیتی در واقع در رنگ آبی سایه به پایان رسیده است: رنگی سفارشی که مخصوصا برای خودروهای نمایشی ایجاد شده است. از یک کت پایه آبی تیره با هایلایت های طلایی تشکیل شده است. طلای بیشتری روی چرخ‌های طراحی هندسی ظاهر می‌شود که اینفینیتی می‌گوید از سیم‌پیچ‌های یک موتور الکتریکی الهام گرفته‌اند.

با این حال، مسلماً چشمگیرترین جنبه طراحی، تفسیر الکتریکی خودروساز از جلوپنجره است. قوس‌های دوتایی آشنای اینفینیتی از بین رفته‌اند، و به جای آن‌ها خطوط نمای جلوی حجاری‌شده‌تری دیده می‌شوند که دارای نور LED هستند.

این فقط بخشی از موضوع نور کلی است که در مفهوم EV اجرا می شود. این شامل امضای “کلید پیانوی دیجیتال” اینفینیتی در جلو و عقب – همچنین با رنگ طلایی – و لوگوی درخشان اینفینیتی است. یک میله نور با عرض کامل در عقب از چراغ های عقب مراقبت می کند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش