مگ بلاگ

منوی Swipe Up Apple Watch از بین رفته است؟ در اینجا نحوه رفع آن آمده است

منوی Swipe Up Apple Watch از بین رفته است؟  در اینجا نحوه رفع آن آمده است

اپل watchOS 10 را به روز رسانی نقطه عطف خود برای اپل واچ می نامد و از بسیاری جهات، این بزرگترین به روز رسانی نرم افزاری از زمان عرضه اپل واچ برای اولین بار در سال 2014 است. اپل نه تنها بسیاری از برنامه های خود را بازطراحی کرده است، بلکه نحوه پیمایش در رابط را نیز تغییر داده است. .

اکنون با کشیدن انگشت به بالا روی صفحه ساعت، ویژگی جدید Smart Stack در Apple Watch نمایش داده می‌شود، مجموعه‌ای از ویجت‌ها که بر اساس زمان، مکان و فعالیت تغییر می‌کنند. اگر می خواهید Control Center را در Apple Watch خود باز کنید، اکنون باید دکمه کناری زیر Digital Crown را فشار دهید. برای بستن منو، دکمه کناری را دوباره فشار دهید.

به عنوان یک کاربر اپل واچ، دکمه کناری چیزی نیست که من اغلب از آن استفاده کرده باشم. قبلاً، با فشار دادن این دکمه، تغییردهنده برنامه ظاهر شد، جایی که می‌توانید برنامه‌های اخیر خود را مشاهده و باز کنید. اکنون با دوبار فشار دادن Digital Crown به تغییر دهنده برنامه دسترسی دارید.

متأسفانه، اپل راهی برای تغییر نحوه باز کردن Control Center ارائه نمی دهد، که مایه شرمساری است زیرا فشار دادن دکمه کناری به اندازه کشیدن انگشت به سمت بالا روی صفحه نمایش احساس راحتی نمی کند. اگر مدت زیادی از کاربران اپل واچ بوده اید، ناوبری watchOS و استفاده از عملکردهای مختلف منو احتمالاً طبیعت دوم است و ممکن است کمی طول بکشد تا به تغییرات عادت کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google