مگ بلاگ

موتورسیکلت های سرگردان که برای کیتی ساکهوف ساخته شده اند

موتورسیکلت های سرگردان که برای کیتی ساکهوف ساخته شده اند

در سال 2013، ساکهف در فصل چهارم “Café Racer” ظاهر شد، زمانی که Classified Moto یک موتور سیکلت سفارشی برای او ساخت. خود دوچرخه یک هوندای اصلاح شده است. Sackhoff گفت: “دوچرخه ای که جان انتخاب کرد یک دوچرخه خاکی قدیمی است. او به معنای واقعی کلمه به حیاط خلوت خود رفت و مانند “این کار خواهد شد.”

البته تا زمانی که خدمه Classified Moto کار با آن را تمام کردند، مطمئناً شبیه یک دوچرخه خاکی قدیمی به نظر نمی رسید. این تیم دوچرخه را به پایه های خود بردند و یک دوچرخه فرانکن زرق و برق دار با قطعات ماشینکاری سفارشی ساختند.

هنگام کار بر روی پروژه Classified Moto در مورد آن در وب سایت خود پست کرد. “یک بازو چرخشی یک طرفه Triumph Sprint 1050 ST 2006 متصل به یک قاب اسپرت دوگانه هوندا XL600R مدل 1987 و موتور متصل به قسمت جلوی Kawi ZX6-R 2005 با تعداد زیادی طبقه بندی که در سراسر آن پاشیده شده است. دیوید زملا از سیستم تعلیق Progressive کمک بزرگی کرده است. در مرتب سازی سیستم تعلیق – سخت ترین بخش ساخت تا کنون.”

این دوچرخه به قدری محبوب بود که Classified Moto چندین درخواست برای کپی از طرفداران دریافت کرد. شرکت در مورد آن با Sackhoff تماس گرفت و او گفت که آنها می توانند این درخواست ها را برآورده کنند به شرط اینکه برای او دوچرخه دیگری نیز بسازند. این موضوع باعث شد تا Classified Moto KT675 را بسازد که نسخه ای حتی قدرتمندتر از نسخه اصلی است. Classified Moto می‌گوید: «این مدل مبتنی بر مدل جدید XR650L است که تا 675 سی‌سی با دوربین داغ‌تر و اگزوز ضد زنگ جمع‌شده ساخته شده است. “

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید