مگ بلاگ

میان رده تاشو با قیمت مناسب

میان رده تاشو با قیمت مناسب

اگر این گوشی در خلاء وجود داشته باشد، واقعاً مشکلی ندارد. این یک تلفن عالی یا یک تلفن شگفت انگیز نیست، اما آنچه ارائه می دهد بسیار خاص است. این یک گوشی تاشو 599 دلاری (699 دلار پس از کاهش قیمت اولیه) است که برای خرید در ایالات متحده در دسترس است. این یک معامله بسیار بسیار بزرگ است و اگر به دنبال یک تاشو به سبک تلنگر در ایالات متحده هستید، ناگهان گزینه های زیادی در بسیاری از قیمت ها دارید. هنگامی که موتورولا در ماه ژوئن Moto Razr Plus و Moto Razr را به ما معرفی کرد، قول داد که Moto Razr “به طور معناداری ارزان تر” خواهد بود و با قیمت 400 دلار (یا 300 دلار بسته به زمان خرید آن) نه تنها به طور معنی داری ارزان تر است، بلکه به طور معنی داری ارزان است. و بسیار در دسترس

بنابراین خود گوشی بهترین تاشوی نیست که می توانید بخرید. اما این یک بیانیه تأثیرگذار است. ممکن است گوشی را دوست نداشته باشید، اما باید آنچه را که گوشی نشان می دهد دوست داشته باشید. این یک میدرنج تاشو است، که نشانه آن است که تاشوها به سطح بلوغ رسیده اند که در آن حد متوسط ​​وجود دارد.

در مورد اینکه آیا باید آن را بخرید یا نه، این یک سوال سخت تر است. اگر می خواهید یک تاشو داشته باشید و بودجه کمی دارید، این گزینه خوبی است. اگر زیاد به عکاسی یا فیلمبرداری اهمیت نمی دهید، این گوشی کار خواهد کرد. اگر در مورد تاشوها کنجکاو هستید و نمی‌خواهید قیمتی بپردازید که دارای کاما است، این انتخاب خوبی است.

از نظر تجربه کلی، موتورولا همه را به خوبی کنار هم قرار داده است. فقط باید دوربین را کشف کند. هنگامی که این کار را انجام دهد، Moto نیرویی خواهد بود که می توان با آن حساب کرد. اما در حال حاضر، می تواند به محصول، قیمت و موقعیت خود در اینجا در ایالات متحده افتخار کند. می توانید موتورولا ریزر (2023) را برای فروش در Best Buy با قیمت تقریباً 600 دلار پیدا کنید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی