مگ بلاگ

ناسا از حل کردن بشقاب پرنده ها و بیگانگان دست نمی کشد

ناسا از حل کردن بشقاب پرنده ها و بیگانگان دست نمی کشد

گزارش تیم مطالعات مستقل پدیده‌های ناهنجار ناشناس ناسا، مجموعه‌ای از تغییرات حیاتی در سیستم را در رابطه با نحوه تجزیه و تحلیل مشاهده‌های UAP، نحوه جمع‌آوری داده‌ها و روش‌هایی که آژانس‌های متعدد می‌توانند برای ساخت یک پایگاه داده همکاری کنند، تحت فشار قرار می‌دهد. این گزارش می‌گوید: «در این مرحله، هیچ دلیلی برای نتیجه‌گیری وجود ندارد که گزارش‌های UAP دارای منبع فرازمینی هستند»، و افزود که تفکر علمی و داده‌های سخت چیزی است که کل تلاش به آن نیاز دارد.

مشکل اصلی گزارش‌های UAP این است که چنین حوادثی اغلب با حسگرهایی ثبت می‌شوند که داده‌های کافی برای تجزیه و تحلیل علمی مناسب به دست نمی‌دهند. این گزارش حتی پیشنهاد می‌کند که برنامه‌های مبتنی بر گوشی‌های هوشمند منبع باز برای جمع‌آوری داده‌ها از چندین حسگر تلفن‌های هوشمند، که توسط دانشمندان داوطلب شهروند در سراسر جهان ارائه شده است، توسعه دهند. اما علاقه به UAP ها صرفاً ناشی از علاقه بی پایان بشر به کاوش و برقراری ارتباط با یک شکل حیات فرازمینی نیست، مفهومی که تاکنون فرضی باقی مانده است.

در اینجا یک جنبه واقعی امنیت ملی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفت. در گزارش ناسا آمده است: «تهدید امنیت حریم هوایی ایالات متحده توسط UAP بدیهی است. پیشنهاد اصلی این است که ناسا باید نه تنها با دفتر حل و فصل ناهنجاری همه دامنه‌های وزارت دفاع (AARO)، بلکه با سهامداران هوانوردی، آژانس‌های فضایی در سایر کشورها، رصدخانه‌های علمی در سراسر جهان، و اپراتورهای سیستم ماهواره‌ای و سایرین همکاری کند. برای جمع آوری داده های جامد همچنین درخواست‌هایی برای توسعه «سنسورهای هدفمند آینده برای تشخیص UAP» و تکنیک‌های پیشرفته‌ای وجود دارد که برای تقویت تلاش‌ها به هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی متکی هستند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید