مگ بلاگ

نحوه اجرای بازی ها در صفحه نمایش تقسیم شده در نینتندو سوییچ

نحوه اجرای بازی ها در صفحه نمایش تقسیم شده در نینتندو سوییچ

هر بازی رابط کاربری مخصوص به خود را دارد، اما چند چیز در همه آنها مشترک است. هنگامی که می خواهید در حالت تقسیم صفحه بازی کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که کنترلرهای خود را آماده کنید. در مورد کنترلرها گزینه های زیادی وجود دارد – می توانید از یک Joy-Con هر کدام، مجموعه ای از Joy-Cons هر کدام، یک Pro Controller یا هر کنترلر شخص ثالث سازگار استفاده کنید. اگر کنترل‌کننده‌ای را انتخاب می‌کنید که قبلاً از آن استفاده نکرده‌اید، آن را به این شکل وصل کنید:

  1. در صفحه اصلی، به منوی Controllers در پایین بروید.
  2. گزینه منو “تغییر/دستگیری ترتیب” را انتخاب کنید.
  3. صفحه اتصال ظاهر می شود. در این مرحله، می توانید توجه خود را به کنترل کننده ای که می خواهید متصل کنید معطوف کنید. برای شروع جفت شدن، دکمه SYNC را فشار داده و نگه دارید.
  4. اگر همه چیز خوب پیش برود، یک پنجره کوچک ظاهر می شود و می توانید L و R را برای اتصال فشار دهید.
  5. اگر خوب پیش نرفت، می‌توانید دوباره امتحان کنید، اما اگر کنترل‌کننده از آن پشتیبانی می‌کند، ممکن است سریع‌تر یک کابل USB به USB-C را بگیرید و مستقیماً به داک سوئیچ وصل کنید.

برای هر کنترل‌کننده‌ای که قبلاً جفت شده است، به سادگی L و R را فشار دهید تا بیدار شود و به سوییچ متصل شود. برای برخی از بازی‌ها، می‌توانید کنترلر دیگری را بردارید و L و R را در حین بازی فشار دهید، و همین منو به سرعت ظاهر می‌شود تا قبل از اینکه به شما اجازه دهد بازی را در حالت چند نفره ادامه دهید، جفت شدن را تأیید کنید.