مگ بلاگ

نحوه ارسال ناشناس در گروه های فیس بوک

نحوه ارسال ناشناس در گروه های فیس بوک

ایجاد یک پست ناشناس نسبتاً ساده است، اگرچه ممکن است همه گروه‌های فیسبوک اجازه آن را ندهند زیرا این ویژگی می‌تواند توسط مدیران گروه غیرفعال شود.

  1. به صفحه گروه فیس بوک که می خواهید در آن پست کنید بروید یا به www.facebook.com/groups مراجعه کنید و آن را از لیست گروه هایی که به آنها تعلق دارید انتخاب کنید.
  2. کادر نوشتاری Write Something را نزدیک بالای صفحه گروه (زیر بنر صفحه) پیدا کنید و روی دکمه ارسال ناشناس کلیک کنید.
  3. ایجاد پست ناشناس را از پنجره بازشوی تأیید انتخاب کنید و شروع به نوشتن پست خود مانند حالت عادی کنید.
  4. اگر از یک برنامه تلفن همراه استفاده می‌کنید، به صفحه گروه خود بروید و روی نوشتن چیزی… ضربه بزنید، سپس برای روشن کردن این ویژگی، روی دکمه پست به صورت ناشناس ضربه بزنید.
  5. برای ارسال مجدد بدون ناشناس، دفعه بعد که برای پست در گروه خود می روید، مجدداً روی تغییر پست به صورت ناشناس ضربه بزنید.

اگر گروه شما نیازی به تأیید پست از سوی مدیران ندارد، پست ناشناس شما باید فوراً بالا برود. در غیر این صورت ممکن است مجبور شوید منتظر بمانید تا یک مدیر آن را بررسی کند و آن را تأیید کند. همچنین نمی توان همه انواع پست ها را به صورت ناشناس ایجاد کرد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google