مگ بلاگ

نحوه استفاده از برنامه Freeform اپل (و چرا باید)

نحوه استفاده از برنامه Freeform اپل (و چرا باید)

هنگامی که Freeform را باز کردید، ممکن است بخواهید کارها را با ساده ترین عملکرد شروع کنید: تغییر نام برد خود (که پروژه های Freeform نامیده می شوند). روی نماد سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید، “تغییر نام” را از منوی کشویی انتخاب کنید و نام اثر خود را نامگذاری کنید. از همان منو، می توانید انتخاب کنید که شبکه را پنهان کنید، سند خود را کپی کنید، یا آن را به صورت PDF صادر کنید و آن را چاپ کنید. اما البته، ابتدا باید چیزی بسازیم.

می‌توانید از ابزارهای موجود در بالای صفحه (iPad و Mac) یا منوی پایین (iPhone) برای doodle، کشیدن، نوشتن، اضافه کردن یادداشت‌های چسبناک، اشکال، نمادها، متن و عکس‌ها استفاده کنید – ما به چگونگی بخش بعدی اگر اشتباهی مرتکب شدید یا می‌خواهید اضافه‌شده را حذف کنید، روی دکمه لغو در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید. وقتی فضای خالی شما تمام شد، صفحه خود را برای کوچک نمایی و نمایان شدن فضای بیشتری فشار دهید، یا صفحه را به هر جهتی بکشید تا به نقطه خالی برسید. شما می توانید تا 400 درصد از صفحه نمایش خود را بزرگنمایی و تا 10 درصد بزرگنمایی کنید.

برای اشتراک‌گذاری پروژه خود و/یا دعوت از همکاران، روی نماد اشتراک‌گذاری ضربه بزنید و گیرنده‌ای را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید، یا از طریق ایمیل، Slack یا هر یک از حساب‌های رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. برای تنظیم مجوزهای دسترسی، مانند افرادی که می‌توانند به فایل دسترسی داشته باشند و آن را ویرایش کنند یا دیگران را دعوت کنند، از برگه تنظیمات در زیر نام هیئت استفاده کنید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی